NLP Trainer Ayhan Diler

Bushidoness® NLP

 

BUShIdoNESS®: Bushido ve Business kavramlarının bir araya getirilmesinden oluşmaktadır.

 

  • Bushido: Savaşçının yolu (Japonca). Samurayların uyduğu kural ve değerler bütününü tanımlar
  • Business: iş dünyasını tanımlar

 

Benzersiz bir öğrenme deneyimi...

 

BUShIdoNESS®, geleneksel Japon dövüş sanatının değer ve tekniklerini, yedi BUSHIDO prensibini ve ZEN'in bilgeliğini, modern iletişim stratejileri ve NLP ile benzersiz bir şekilde birleştirir.

Zihin, beden ve ruh bütünlüğünün sağlanmasına yönelik pratik uygulamaların eşik edeceği uygulamalı eğitimin temel hedefi: ruhsal dinginlik, zihinsel berraklık, fiziksel güç ve profesyonel başarıdır.

BUShIdoNESS eğitim programı, kurumun temel gereksinimleri dikkate alınarak tasarlanır. Kurumun mevcut veya oluşturulacak olan değerleri, BUShIdoNESS eğitimlerinde etkin bir biçimde bütün departman ve çalışanlarına yaşatılarak ve kalıcı biçimde iletilir.

 

Yaşamak... Öğretir !

 

BUShIdoNESS®, katılımcıların zihinsel ve fiziksel sınırlarını zorlar, geliştirir ve bütünleştirir... Her katılımcı kendi bedeni üzerinde, mutlu ve başarılı bir yaşam için ihtiyaç duyacağı tecrübeler deneyimler...

BUShIdoNESS®, çalışanlarınız birbiriyle daha uyumlu çalışması için olağanüstü motivasyon sağlar. Diğer taraftan şirket değerlerinin ve hedeflerinin benimsenmesi aidiyet duygusunu geliştirir, verimliliği artırır.

Gerçek yaşama doğrudan transfer edilebilen eğitim içerikleri etkili iletişim, takım oluşturma ve liderlik alanlarına hedefler doğrultusunda hızlı sonuçlar sağlar.

 

 

Eğitimin Adı : BUShIdoNESS Eğitim Süresi : 2 Gün
Sorumlu Eğitmen : Ayhan Diler Kontenjan : Max. 20

 

 

Not: Bu eğitim Inhouse veya Outdoor olarak tercih edilebilir...

 

Kurumunuza özel bir eğitim planlayabilmemiz için, lütfen Eğitim Talep Formunu doldurunuz.

Savaşçının Yolu...