Yeni NLP Eğitimi

Planlama Talep Formu

  • Kendi şehrinizde NLP eğitiminizi birlikte planlayalım! Sizin de katılmak isteyebileceğiniz, yeni bir NLP eğitim programının hangi şehirde düzenlenmesini istediğinizi formu doldurarak bizimle paylaşın. Bölgesel talebin yoğunlaşmasıyla birlikte yeni bir eğitim planlayarak, sizi de eğitime katılmaya davet edelim. Uluslararası NLP eğitim standartları dikkate alınarak, hafta içi, hafta sonunda, kombine veya yoğunlaştırmış block eğitimlerin düzenlenmesi mümkündür.
  • İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya gibi Türkiye'nin büyük illerinde belli zaman aralıklarıyla düzenlenen NLP eğitimleri haricinde, daha küçük illerde de talebin oluşması durumunda programlar düzenleyebiliyoruz. Bu form, sizi ihtiyaçlarınız doğrultusunda en uygun programa yönlendirmek, birlikte planlama yapmak, işbirliğini geliştirmek ve haberleşmek amaçlıdır.
  • Çözüm ortağımız olun: Bulunduğunuz bölgeyi iyi tanıyan bir kişi olarak, yeni bir NLP eğitim programının organize edilebilmesi konusunda bize rehberlik ederek çözüm ortağımız olabilirsiniz. Eğitimin düzenleneceği mekanın belirlenmesi veya eğitim grubunun bir araya getirilmesi konusunda tecrübenizden, tavsiyelerinizden veya diğer (çevreniz, imkanlarınız...) gibi kolaylaştırıcı kaynaklarınızdan faydalanabiliriz. Aşağıdaki formu doldurun, haberleşelim. Bakalım birlikte neler mümkün ;)

Kendi Şehrinizde NLP Eğitimi Alın

NLP ACADEMY TURKEY

NLP Akademi Türkiye

Aradığını kolay bul!

"NLPAT Site Haritası" üzerinde, aradığın sayfayı veya içerikleri kolayca bulabilirsin. Gitmek istediğin yeri bul, tıkla ve oradasın ;)