NLP Eğitim Planlama Formu

NLP eğitiminizi birlikte planlayalım...

  • Yeni NLP eğitim talebi.
  • NLP eğitimi talep formu. 

NLP Eğitim Planlaması Talebi

Kendi şehrinizde NLP eğitimi

  • İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya gibi Türkiye'nin büyük illerinde belli zaman aralıklarıyla düzenlenen NLP eğitimleri haricinde, daha küçük illerde de talebin oluşması durumunda programlar düzenleyebiliyoruz. Bu form, sizi ihtiyaçlarınız doğrultusunda en uygun programa yönlendirmek, birlikte planlama yapmak, işbirliğini geliştirmek ve haberleşmek amaçlıdır.
  • Kendi şehrinizde NLP eğitiminizi birlikte planlayalım! Sizin de katılmak isteyebileceğiniz, yeni bir NLP eğitim programının hangi şehirde düzenlenmesini istediğinizi formu doldurarak bizimle paylaşın. Bölgesel talebin yoğunlaşmasıyla birlikte yeni bir eğitim planlayarak, sizi de eğitime katılmaya davet edelim. Uluslararası NLP eğitim standartları dikkate alınarak, hafta içi, hafta sonunda, kombine veya yoğunlaştırmış block eğitimlerin düzenlenmesi mümkündür.
  • Çözüm ortağımız olun: Bulunduğunuz bölgeyi iyi tanıyan bir kişi olarak, yeni bir NLP eğitim programının organize edilebilmesi konusunda bize rehberlik ederek çözüm ortağımız olabilirsiniz. Eğitimin düzenleneceği mekanın belirlenmesi veya eğitim grubunun bir araya getirilmesi konusunda tecrübenizden,  tavsiyelerinizden veya diğer (çevreniz, imkanlarınız...) gibi kolaylaştırıcı kaynaklarınızdan faydalanabiliriz. Aşağıdaki formu doldurun, haberleşelim. Bakalım birlikte neler mümkün ;) 

Türkiye'de NLP

NLP ve insan sevgisinden doğan yılların tecrübesine, hizmetlerimiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Türkiye'de NLP eğitim ve danışmanlık hizmetleri konusunda 16 yıldır güvenebileceğiniz çözüm ortağınız NLP Academy Turkey (kısaca NLPAT) hakkında daha fazla bilgi edinin...

Sertifikalı NLP Eğitimleri

Türkiye'nin farklı bölgelerinde, periyodik olarak düzenlenen uluslararası NLP Sertifika Eğitimlerimize katılmak için tıklayınız...

NLP Bilgi Arşivi

Ulusal ve uluslararası kaynaklardan sizin için derlediğimiz NLP Bilim veya NLP Basın Arşivimize göz atmak için tıklayınız...  

Bireysel NLP Seanları

NLP profesyonel koçluk hizmetimizden faydalanmak, hedefiniz için zihninizin tüm kaynaklarını kullanmayı öğrenmek için tıkayınız...
NLP Haritası

"NLPAT Site Haritası" üzerinde, aradığın sayfayı veya içerikleri kolayca bulabilirsin. Gitmek istediğin yeri bul, tıkla ve oradasın ;)

NLP site haritası

Uluslararası NLP Standartları

Akredite NLP eğitimlerinde temel alınması gereken standartlar hakkında bilgi alın...

NLP Rehberi

Benim için doğru olan NLP eğitimine nasıl karar verebilirim? İhtiyacım olan bilgiler?

Türkiye'de NLP

Türkiye'de az tanınan NLP hakkında bilinmesi gerekenler burada. Türkiye 'de NLP.

NLP Academy Turkey

NLP Eğitim & Araştırma Enstitüsü

Ofis Telefon:

0 (312) 468 00 77

İletişim Formu:

Mesaj Gönder

Haberleşmek kolay ;)

WhatsApp

Mesaj Gönder

Telegram

Mesaj Gönder

Ofis Cep

NLPat Cep'i Ara

E-Posta:

bilgi@nlpat.com

Çözüm Ortaklarımız

Dünya'nın en büyük NLP organizasyonları tarafından resmi olarak tanınıyoruz.

International Association of NLP Institutes
Uluslararası NLP Enstitüleri Birliği

Dünyanın en saygın NLP organizasyonlarından olan "International Association of NLP Institutes IN" Türkiye temsilcisiyiz. Enstitümüz IN tarafından akredite olmuştur.

European Association of NLP
Avrupa NLP Birliği

Enstitümüz, European Association of Neuro Linguistic Programming EANLP'nin resmi üyesidir. Mezun olan öğrencilerimizin sertifikalarının, Avrupa bölgesindeki tanınırlığını güvence altına alıyoruz.

European Community For NLP
Avrupa NLP Topluluğu

Enstitümüz, European Community For NLP (ECNLP) resmi üyesidir. Mezunlarımız, denklik sorunu yaşamadan, dünyanın başka bir bölgesinde eğitimlerine kaldıkları yerden devam edebiliyorlar.

World Hypnosis Organization
Dünya Hipnoz Organizasyonu

Enstitümüz "World Hypnosis Organization" - WHO resmi üyesi ve Türkiye temsilcisidir. NLP eğitimlerimiz, Hipnoz uygulayıcısı kariyeriniz için size resmi kredi puanı kazandırır.

International Association of Coaching Institutes
Uluslararası Koçluk Enstitüleri Birliği

Dünyanın en büyük koçluk organizasyonlarından olan "International Associations of Coaching Institutes" - ICI Türkiye temsilcisiyiz. NLP eğitimlerimizin her bir saati, koçluk kariyeriniz için size kredi puanı kazandırır.

Steinbeis Transfer Institut Berlin
Steinbeis Üniversitesi Transfer Enstitüsü

NLP eğitimlerini akademik düzeyde onaylatma imkanı bulunan mezunlarımız, eğitim seviyelerine göre 4 - 52 arası akademik ECTS Puanı (European Credit Transfer System) kazanarak kariyerlerine destek olabiliyorlar.

Forum Werteorientierung in der Weiterbildung 
Değer Temelli Gelişim Eğitimleri Forumu

İnsani değere odaklanarak geliştirilmiş olan eğitim programlarımızın yüksek eğitim ve kalite standardı, bağlı bulunduğumuz uluslararası organizasyonlar tarafından güvence altına alınır...

Deutscher Verband für NLP
Almanya NLP Birliği

Enstitümüz, Almanya 'nın en büyük NLP organizasyonu olan "Deutscher Verband für NLP" tarfından akredite edilmiştir. Eğitim içerik ve standartlarımız DVNLP müfredatı ile tam uyumludur.