NLP Sertifika Eğitimleri

Akredite NLP Eğitim Programları

  • NLP sertifika eğitimleri.
  • Yıllık NLP eğitim takvimi.
NLP Eğitimi Basamakları


Temel olarak 3 basamaklı bir NLP uzmanlaşma sürecimiz bulunmaktadır.
NLP konusunda daha önce eğitim almadıysanız birinci basamak olan “NLP Practitioner” eğitim programından başlamanız uygundur. "Practitioner" eğitimi toplam 7 hafta sonunda örgün eğitim şeklinde gerçekleştiriliyor ve 134 saatlik bir kapsamı var. Eğitimler birer hafta ara ile 14 günde bir hafta sonu şeklinde organize ediliyor. Birinci basamak olan bu NLP eğitimlerimize bireysel gelişim amaçlı veya koçluk, eğitim, terapi, yönetim, satış ve benzeri insan odaklı mesleklerde daha başarılı sonuçlar almak maksadıyla katılıyor olabilirsiniz.

Practitioner eğitimini başarılı bir şekilde tamamladıktan sonra uzmanlaşma sürecine yani ikinci basamak olan "NLP Master Practitoner" eğitimine devam edebilirsiniz.
Yine 134 saatlik bir kapsamı bulunan uzmanlık eğitiminde NLP nin biraz daha profesyonel alanlardaki kullanımına ağırlık verilmektedir. 

Başarılı mezuniyetin ardından eğitimin üçüncü basamağı olan eğitmenlik eğitimi yani "NLP Trainer" programına devam edebilirsiniz. 140 saatlik bir kapsamı bulunan NLP Trainer eğitimi sizi NLP eğitimciliği mesleğine hazırlayan bir mesleki gelişim programdır. 

NLP alanında kapsamlı bir uzmanlaşma yolculuğuna hazır değil misiniz?
Belki de yola çıkmadan önce, bizimle ve NLP içerikleri ile tanışmak ve NLP öğrenmenin avantajlarını deneyimlemek için "NLP Giriş" temel beceriler eğitimine katılmak isteyebilirsiniz. "NLP Giriş" eğitim programımızın 2 günlük bir kapsamı bulunur ve (NLP Practitioner) programının ilk 2 günlük konularını (birinci hafta sonunu) kapsayacak şekilde tasarlanmıştır. Bu Giriş Eğitimi sonrasında, NLP alanında uzmanlaşmayı sürdürmek isteyenler, programın devamı olan "NLP Practitioner" sertifika eğitim programına kayıt yaptırarak, eğitimlerini kaldıkları yerden sürdürebilir.

NLP Eğitim Basamakları

NLPAT tecrübesi şimdi ONLINE!

Yoğun talep üzerinde Türkiye'nin en kapsamlı "NLP Uygulayıcısı Eğitimine" şimdi ev konforunda ONLINE katılabilirsiniz. Uluslararası eğitim müfredatı ile tam uyumlu, toplam 130 Saat (Hafta içi 50 oturum veya hafta sonu 27 oturum)

"Online NLP Practitoner" eğitim programımız, Uluslararası NLP Enstitüleri Birliği - IN" tarafından akredite edilen Türkiye'nin ilk ve tek NLP sertifika eğitim programıdır.

Sınıf İçi NLP Sertifika Eğitimleri

Ankara, İstanbul, İzmir, Antalya, Konya
NLP Practitioner Eğitimi
NLP Practitioner Training
NLP Pratisyen Uygulayıcı Eğitimi

NLP konusunda yeniyseniz ve Türkiye'de uluslararası yüksek standartlarda bir NLP eğitimi almaya karar verdiyseniz, "NLP Uygulayıcısı" eğitim programımıza katılarak NLP dünyasını keşfetmeye başlayabilirsiniz.

NLP Master Practitioner Eğitimi
NLP Master Practitioner Training
NLP Uzman Uygulayıcı Eğitimi

Uluslararası standartlarda bir "NLP Uygulayıcısı" eğitiminden mezun olduğunuzu belgeleyebiliyor ve "Uzman NLP Uygulayıcı" olma yolunda ilerlemek istiyorsanız, NLP Master Practitioner'a başvurabilirsiniz.

NLP Trainer Eğitimi
NLP Trainer Training
NLP Eğiticinin Eğitimi

NLP alanındaki uzmanlığınızı uluslararası geçerli bir sertifika ile belgelendirebiliyor ve "NLP Uzmanı ve Eğitimcisi" olarak mesleki kariyer yapmak istiyorsanız NLP Trainer Training programına başvurabilirsiniz.

Eğitimlerimizin tüm Dünya da tanındığını biliyor musunuz?

Sözde değil! Tüm eğitimlerimiz uluslararası NLP organizasyonların kriterleri doğrultusunda en yüksek eğitim standartları gözetilerek düzenlenmektedir. Mezuniyet sertifikalarımız tüm dünyada geçerlidir ve yüksek itibar görür. Eğitimimizin akreditasyonu, aşağıdaki kurumlar tarafından sağlanmaktadır ve Türkiye de katılabileceğiniz en kapsamlı NLP eğitim programı olduğundan emin olabilirsiniz

İletişim ve Kayıt Formları

NLP eğitim programlarımız hakkında bilgi talebinde bulunmak, ön kayıt yaptırmak veya sadece programlarımız ile ilgili takipte kalabilmek için bu formu doldurun: Ön Kayıt - Bilgi Talep Formu

Bireysel NLP oturum desteğine başvurmak için bu formu kullanabilirsiniz: Bireysel NLP Seans Talep Formu

Kurumsal NLP eğitim talepleriniz için bu formu kullanabilirsiniz: Kurumsal NLP Talep Formu

Her türlü sorunuz için bizimle bu form üzerinden iletişim kurabilirsiniz: NLPAT İletişim Formu

NLP Eğitim Takvimi

NLP Eğitim Fotoğrafları

Fotoğraf Galerisi

Türkiye NLP öğreniyor...

Tüm Dünya'da Geçerli Sertifika

Dünya'nın en büyük NLP organizasyonları tarafından resmi olarak tanınıyoruz.

International Association of NLP Institutes
Uluslararası NLP Enstitüleri Birliği

Dünyanın en saygın NLP organizasyonlarından olan "International Association of NLP Institutes IN" Türkiye temsilcisiyiz. Enstitümüz IN tarafından akredite olmuştur.

European Association of NLP
Avrupa NLP Birliği

Enstitümüz, European Association of Neuro Linguistic Programming EANLP'nin resmi üyesidir. Mezun olan öğrencilerimizin sertifikalarının, Avrupa bölgesindeki tanınırlığını güvence altına alıyoruz.

European Community For NLP
Avrupa NLP Topluluğu

Enstitümüz, European Community For NLP (ECNLP) resmi üyesidir. Mezunlarımız, denklik sorunu yaşamadan, dünyanın başka bir bölgesinde eğitimlerine kaldıkları yerden devam edebiliyorlar.

World Hypnosis Organization
Dünya Hipnoz Organizasyonu

Enstitümüz "World Hypnosis Organization" - WHO resmi üyesi ve Türkiye temsilcisidir. NLP eğitimlerimiz, Hipnoz uygulayıcısı kariyeriniz için size resmi kredi puanı kazandırır.

International Association of Coaching Institutes
Uluslararası Koçluk Enstitüleri Birliği

Dünyanın en büyük koçluk organizasyonlarından olan "International Associations of Coaching Institutes" - ICI Türkiye temsilcisiyiz. NLP eğitimlerimizin her bir saati, koçluk kariyeriniz için size kredi puanı kazandırır.

Steinbeis Transfer Institut Berlin
Steinbeis Üniversitesi Transfer Enstitüsü

NLP eğitimlerini akademik düzeyde onaylatma imkanı bulunan mezunlarımız, eğitim seviyelerine göre 4 - 52 arası akademik ECTS Puanı (European Credit Transfer System) kazanarak kariyerlerine destek olabiliyorlar.

Forum Werteorientierung in der Weiterbildung 
Değer Temelli Gelişim Eğitimleri Forumu

İnsani değere odaklanarak geliştirilmiş olan eğitim programlarımızın yüksek eğitim ve kalite standardı, bağlı bulunduğumuz uluslararası organizasyonlar tarafından güvence altına alınır...

Deutscher Verband für NLP
Almanya NLP Birliği

Enstitümüz, Almanya 'nın en büyük NLP organizasyonu olan "Deutscher Verband für NLP" tarfından akredite edilmiştir. Eğitim içerik ve standartlarımız DVNLP müfredatı ile tam uyumludur.