NLP Sertifika Eğitimleri

Akredite NLP Uygulayıcı Eğitimleri

Her Seviyede NLP Eğitimi

NLP Uygulayıcı Eğitimlerimiz

Uluslararası Akredite Sertifika Eğitim Programları

"NLP Practitioner" Eğitimi

NLP konusunda yeniyseniz ve Türkiye'de uluslararası standartlarda bir NLP eğitimi almaya karar verdiyseniz, "NLP Uygulayıcısı" eğitim programımıza katılarak NLP dünyasını keşfetmeye başlayabilirsiniz.

"NLP Master Practitioner" Eğitimi

Uluslararası standartlarda bir "NLP Uygulayıcısı" eğitiminden mezun olduğunuzu belgeleyebiliyor ve "Uzman NLP Uygulayıcı" olma yolunda ilerlemek istiyorsanız, NLP Master Practitioner'a başvurabilirsiniz.

"NLP Trainer" Eğitimi

NLP alanındaki uzmanlığınızı uluslararası geçerli bir sertifika ile belgelendirebiliyor ve "NLP Uzmanı ve Eğitimcisi" olarak mesleki kariyer yapmak istiyorsanız NLP Trainer Training programına başvurabilirsiniz.

NLP Eğitimi Hakkında

NLP Eğitimi Nedir?

NLP uygulayıcı eğitimlerimiz sizi, gerçek hayatta uygulanabilir pratik psikoloji ve iletişim becerileri ile donatan, kapsamlı birer kişisel ve profesyonel gelişim programıdır.  

NLP uygulayıcı eğitimlerimizin hedefi, NLP tekniklerinin günlük ve profesyonel yaşam içindeki kullanımını mümkün kılan bilgi ve becerilerin gelişimini sağlamaktır.

Güncel NLP Eğitimlerini Takip Edin

Tecrübemize Güvenebilirsiniz

Nereden Başlamalıyım?

1. Basamak "NLP Practitioner": NLP konusunda yeniyseniz ve Türkiye'de uluslararası yüksek standartlarda bir NLP eğitimi almaya karar verdiyseniz, birinci basamak olan "NLP Practitioner" eğitim programımıza katılarak NLP dünyasını keşfetmeye başlayabilirsiniz. Practitioner eğitimi, üç ana basamaktan oluşan NLP eğitim sürecinin ilk ve temel aşamasıdır. Bu eğitim basamağına, kişisel gelişimine önem veren herkesin katılmasını tavsiye ediyoruz.

2. Basamak "NLP Master Practitioner": Bu basamak NLP 'nin profesyonel ve özel alanlardaki kullanımına yönelik ileri düzey NLP eğitimidir. Birinci basamak eğitimini başarılı bir şekilde tamamladıktan sonra uzmanlaşma sürecine yani "NLP Master Practitioner" eğitimine devam edebilirsiniz. Katılımcılar eğitim sürecinde, kendi seçmiş oldukları bir alanda uygulamalı bir proje çalışması yürüterek NLP alanında artan bilgi ve becerilerini özel veya mesleki yaşamlarına aktarmaya teşvik edilirler.

3. Basamak: "NLP Trainer": NLP Uzmanı ve Eğitimcisi olarak mesleki kariyer yapmak isterseniz "NLP Trainer" programına başvurabilirsiniz. NLP Trainer eğitimi, katılımcıların gelecekte kendi başlarına NLP eğitimleri düzenleyebilmeleri için gerekli olan bilgi ve becerileri aktarır. Bu eğitimde, NLP becerilerinin sahnede kullanımı için gerekli formasyon ile donatılırsınız. NLP Eğitmenlik eğitimi, sağladığı ileri düzey teknik bilgi birikimi ve uygulamalı ders programı sayesinde sunum yapma, grup önünde konuşma, sınıf yönetimi ve eğiticilik becerilerinizi önemli oranda geliştirir. 

NLP Eğitimi Almadan Bilmeniz Gerekenler

NLP eğitimleri konusunda ülkemizde standart koyan ve denetleyen mekanizmaların henüz olmaması nedeniyle eğitim almak isteyenler, içerik ve süre olarak birbirinden çok farklı programlar ile karşılaşabiliyor. Eğitiminize daha bilinçli karar verebilmek için, NLP rehberimize göz atın...

"KİŞİSEL GELİŞİM" ve "PRATİK PSİKOLOJİ" ile ilgilenen herkesin mutlaka NLP ile tanışmasını öneriyoruz!

Profesyonel yaşam koçları, psikologlar, psikolojik danışmanlar, tamamlayıcı tıp uzmanları, fizyoterapistler, sağlık çalışanları, hekimler, diyetisyenler, PDR uzmanları, yöneticiler, İK uzmanları, satış profesyonelleri, eğitimciler, konuşmacılar, halkla ilişkiler çalışanları, reklamcılar, avukatlar, siyasetçiler, mühendisler...

“İnsan potansiyelinin” ve “stratejik iletişim” becerilerinin fark yarattığı tüm meslek çalışanları NLP'den yüksek düzeyde faydalanabilir!

İşimizde ve özel yaşamımızda, arzu ettiğimiz sonuçlara ulaşabilmek için, insan zihninin çalışma prensiplerini biliyor olmamız, kendimizle ve çevremizle ilişkilerimizi başarıyla yönetebiliyor olmamız önemlidir.
İnsan doğasını keşfe çıktığımız uygulamalı NLP eğitimleri, zihnin çalışma prensiplerini öğreten kapsamlı kişisel ve mesleki gelişim programlarıdır.

NLP, insanları anlamanızı ve ilişkilerinizi başarıyla yönetmenizi kolaylaştıran bir rehberdir. NLP, insan mühendisliğidir. Beyininiz için adeta "Pratik bir kullanma kılavuzu" niteliğindedir. NLP, size insanı tanıma, pratik psikoloji ve etkili iletişim becerileri kazandırır. NLP ile insanları daha iyi anlayabilir, etkili iletişim kurmayı ve hedefleriniz doğrultusunda daha başarılı sonuçlar almayı öğrenebilirsiniz.

NLP, duygu, düşünce ve davranışlar üzerinde, hedefleriniz doğrultusunda hızlı ve etkili dokunuşlar yapabilmenin püf noktalarını öğretir.

NLP, günümüzde kişisel gelişim, yönetim, insan kaynakları, siyaset, sağlık, aile, satış, koçluk, eğitim, danışmanlık, insanlar arasındaki iletişimi pekiştirmede, hedeflere odaklanmada, çözüm bulma süreçlerinde, yaratıcılıkta, sanat ve spor gibi yüksek performans gerektiren alanlarda, yıllardır başarıyla kullanılmaktadır.

NLP, İnsan potansiyelinin ve iletişim süreçlerinin fark yarattığı tüm mesleklerde daha hızlı ve başarılı sonuçlar almanıza yardımcı olabilir. NLP kullanım alanları hakkında detaylı bilgi: NLP Nerede Kullanılır?

Mezuniyetinizin tüm Dünya'da tanınır!

Sözde değil! Tüm eğitimlerimiz uluslararası NLP organizasyonların kriterleri doğrultusunda en yüksek eğitim standartları gözetilerek düzenlenmektedir. Mezuniyet sertifikalarımız tüm dünyada geçerlidir ve yüksek itibar görür. Eğitimimizin akreditasyonu, aşağıda adı geçen kurumlar tarafından sağlanmaktadır ve Türkiye'de katılabileceğiniz en kapsamlı NLP eğitim programı olduğundan emin olabilirsiniz.

NLP Eğitim Fotoğrafları

Türkiye'nin farklı bölgelerinde düzenlenen NLP eğitimlerinden fotoğraf karelerini, NLP Foto Galeri bölümüzde bulabilirsiniz.

Ankara NLP eğitimi, İstanbul NLP eğitimi, İzmir NLP eğitimi,  Antalya NLP eğitimi, Bursa NLP eğitimi, Kıbrıs NLP eğitimi fotoğrafları.

Kurumsal NLP gelişim eğitimleri fotoğraflar.

NLP Academy Turkey Posterleri...

NLP Akademi de NLP Eğitiminin Avantajı Nedir?

Mezuniyetiniz Tüm Dünyada Tanınır

International Association of NLP Institutes

Dünyanın en saygın NLP organizasyonlarından olan "International Association of NLP Institutes IN" Türkiye temsilcisiyiz. Enstitümüz IN tarafından akredite edilmiştir. Sertifikalarımız tüm dünyada tanınır.

International Association of Coaching Institutes

Dünyanın en büyük koçluk organizasyonlarından olan "International Associations of Coaching Institutes" - ICI Türkiye temsilcisiyiz. NLP eğitimlerimizin her bir saati, koçluk kariyeriniz için size kredi puanı kazandırır.

Deutscher Verband für NLP

Enstitümüz NLP Academy Turkey, Almanya'nın en büyük NLP organizasyonu olan "Deutscher Verband für NLP" tarafından akredite edilmiştir. Eğitim içerik ve standartlarımız DVNLP müfredatı uyumludur.

European Community For NLP

Enstitümüz, European Community For NLP (ECNLP) resmi üyesidir. Mezunlarımız, denklik sorunu yaşamadan, dünyanın başka bir bölgesinde eğitimlerine kaldıkları yerden devam edebiliyorlar.

European Association of NLP

Enstitümüz, European Association of Neuro Linguistic Programming EANLP'nin resmi üyesidir. Mezun olan öğrencilerimizin sertifikalarının, Avrupa bölgesindeki tanınırlığını güvence altına alıyoruz.

World Hypnosis Organization

Enstitümüz "World Hypnosis Organization" - WHO resmi üyesi ve Türkiye temsilcisidir. NLP eğitimlerimiz, Hipnoz uygulayıcısı kariyeriniz için size resmi WHO eğitim kredi puanı kazandırır.

NLP Eğitimi Sayfa Özeti

NLP eğitimi nedir? NLP eğitimi kaç basamaktan oluşur? NLP eğitimine katılmadan önce bilmem gerekenler nelerdir? Hangi NLP eğitimini almalıyım? NLP eğitiminde neler öğreniliyor? NLP eğitimi ne işe yarar? NLP eğitimi ne kadar sürüyor? Kimler NLP eğitimi almalı? NLP eğitim ücreti.

NLP Academy Turkey

Çankaya - Ankara

Yakında yeni merkezimizde...

Site Kullanım Koşulları

NLPAT İletişim

WhatsApp: Mesaj yaz

İletişim Formu: Mesaj yaz

Telefon: +90 (544) 299 90 40