Kurumsal NLP Eğitimi

NLP kurumsal gelişim eğitimleri...

  • Kurumsal NLP eğitimi
  • Kurumsal referanslar

NLP Kurumsal Gelişim Eğitimleri

Profesyoneller için NLP

  • Kurumsal NLP Eğitim Programları düzenleyen NLPAT, uluslararası tecrübeye sahip uzmanları ve çözüm ortaklarıyla birlikte, değişim ve gelişim ihtiyacının farkında olan kurumlar için 550 saate varan kapsamlı NLP eğitim çözümleri ve yönetici koçluğu hizmeti sunar. Türkiye'de NLP eğitim ve danışmanlık hizmetleri konusunda 16 yıldır güvenebileceğiniz çözüm ortağınız NLP Academy Turkey hakkında daha fazla bilgi edinin: NLP Academy Turkey
  • Küçük, orta ve büyük ölçekli kurumlar, takım ruhunun egemen olduğu çalışma ortamları yaratmak, personelin iletişim ve yönetim becerilerini geliştirmek, satış ve müşteri memnuniyetini arttırmak, yaratıcı problem çözme veya duygu yönetim becerilerini geliştirmek için NLP bilgi ve metodolojisinden yüksek düzeyde yararlanabilmektedirler. Kurumların ihtiyaçları doğrultusunda özel olarak tasarlanan NLP eğitim ve profesyonel yönetici koçluğu çözümlerimiz hakkında detaylı bilgi talebinde bulunmak için aşağıdaki form üzerinden bizimle irtibata geçebilirsiniz.
  • Katılımcı veya grup profiline göre özel olarak tasarlanan kurumsal NLP eğitimimiz sadece bilgi aktarım oturumları olmaktan ziyade, yaşayarak ve yaşatarak öğrenme süreçlerinin yer aldığı, ihtiyaç duyulan becerilerin gelişimini destekleyen, yoğun uygulamalı örgün eğitim süreçleridir.
  • Hedeflenen kazanımlar haricinde, süreçte yer verilen psikodinamik oyun ve uygulamalarla, katılımcılar arasındaki diyalog ve tolerans seviyesinin de dolaylı olarak gelişimi desteklenir. Kurumsal NLP eğitimlerimiz insan ilişkileri ve iletişim süreçleri ile ilgili unutulmayacak farkındalıklar yaşatır.

Kurumsal NLP Gelişim Eğitimleri

Sık Tercih Edilen Çözümlerimiz
Kurumsal Gelişim NLP Eğitimi
Temel NLP Becerileri Eğitimi
Tavsiye edilen süre: 1 - 2 gün

Kurumlar tarafından en çok tercih edilen temel NLP becerileri eğitim programımız için 1 - 2 günlük eğitim süresi ayırmanız yeterli. Personelin NLP ile tanışacağı bu ilk modülün ağırlık konusu, insan psikolojisini tanıma ve etkili iletişim kurma becerisidir. Katılımcılar, zihnin temel çalışma prensiplerini, etkili iletişimde ve insanı tanımada kullanılan güçlü NLP tekniklerini uygulamalı olarak öğrenirler. Kurum personeli için Temel NLP Becerileri eğitimi, katılımcılar arasındaki diyaloğu ve tolerans seviyesini geliştirir ve insan ilişkilerini yönetme ile ilgili önemli beceriler kazandırır. 

Kurumsal Gelişim Eğitimi Yöneticiler için NLP Koçluk
Yönetici NLP Koçluk Becerileri Eğitimi
Tavsiye edilen süre: 8 - 18 gün

Bu eğitim programı, yöneticilerin veya insan kaynaklarında görevli personelin ileri düzey NLP, stratejik iletişim ve koçluk becerilerini geliştirmeyi amaçlar. Detaylı içeriği kurumun ihtiyaçlarına göre tasarlanan eğitim programında, stratejik iletişim becerileri, hedef planlaması, insan mühendisliği, duygu, durum ve zaman yönetimi.  Stratejik ilişki yönetimi, çatışma, şikayet yönetimi, ikna ve etkileme sanatı, güçlü sorular, değerler, motivasyon, beyin fırtınası teknikleri, sunum ve benzeri alanlarda kullanılan NLP teknikleri uygulamalı olarak öğretilir.

Meslek Gruplarına Yönelik NLP Eğitimi
Meslek Grubuna Yönelik NLP
Tavsiye edilen süre: 2 - 36 gün

Sadece belirli bir meslekten katılımcıların olduğu, sizinle aynı dili konuşan bir grup içerisinde veya ekip olarak NLP öğrenmek isteyebilirsiniz. Mesleğinize yönelik uyarlanmış örnekler sayesinde öğrenilenlerin profesyonel yaşama transfer edilebilmesi kolaylaşır. En az 6 katılımcının bir araya gelmesi ile, akredite NLP sertifika eğitimlerimizin de kendi kurumunuzun içerisinde gerçekleştirilmesi mümkündür. Psikolojik danışmanlar, diyetisyenler, hekimler, öğretmenler, insan kaynakları, müşteri hizmetleri veya satış personeli için NLP eğitimleri planlanabilir.

Kurumsal Eğitim Videoları

NLPAT Fotoğraf galerisine göz at...

Zeren Group NLP Eğitimi

Adeka İlaç NLP Eğitimi

Kurumsal NLP Referanslar

NLP Academy Turkey, aralarında Cumhurbaşkanlığına bağlı kurumların ve Türk Silahlı Kuvvetlerinin de bulunduğu birçok resmi ve özel kurumla eğitim projeleri yürütmektedir... Kurumsal eğitimlerden örnek fotoğraflar görmek için PDF kurumsal kataloğumuzu indirebilir veya fotoğraf galerimizi ziyaret edebilirsiniz...

Çalışanlar için NLP Kurumsal Gelişim Eğitimleri

Referanslarımıza sorun!