Kurumsal NLP Eğitimi

NLP Kurumsal Gelişim Eğitimleri

NLP İnsan Kaynağına Değer Katar

Kurumunuzu Geleceğe Taşıyın!

Küçük, orta ve büyük ölçekli kurumlar, takım ruhunun egemen olduğu çalışma ortamları yaratmak, personelin iletişim ve yönetim becerilerini geliştirmek, satış ve müşteri memnuniyetini arttırmak, yaratıcı problem çözme veya duygu yönetim becerilerini geliştirmek için NLP bilgi ve metodolojisinden yüksek düzeyde yararlanabilmektedirler.

Kurumsal NLP eğitim ve profesyonel yönetici koçluğu çözümlerimiz için bizimle irtibata geçin.

İhtiyacınıza Göre Eğitim Tasarımı

NLP Kurumsal Gelişim Eğitimleri

Profesyoneller için NLP

Temel NLP Becerileri Eğitimi

Kurumlar tarafından en çok tercih edilen temel NLP becerileri eğitim programımız için 1 - 2 günlük eğitim süresi ayırmanız yeterli. Personelin NLP ile tanışacağı bu ilk modülün ağırlık konusu, insan psikolojisini tanıma ve etkili iletişim kurma becerisidir. Katılımcılar, zihnin temel çalışma prensiplerini, etkili iletişimde ve insanı tanımada kullanılan güçlü NLP tekniklerini uygulamalı olarak öğrenirler. Kurum personeli için Temel NLP Becerileri eğitimi, katılımcılar arasındaki diyaloğu ve tolerans seviyesini geliştirir ve insan ilişkilerini yönetme ile ilgili önemli beceriler kazandırır.

Yönetici NLP Koçluk Becerileri Eğitimi

Bu eğitim programı, yöneticilerin veya insan kaynaklarında görevli personelin ileri düzey NLP, stratejik iletişim ve koçluk becerilerini geliştirmeyi amaçlar. Detaylı içeriği kurumun ihtiyaçlarına göre tasarlanan eğitim programında, stratejik iletişim becerileri, hedef planlaması, insan mühendisliği, duygu, durum ve zaman yönetimi. Stratejik ilişki yönetimi, çatışma, şikayet yönetimi, ikna ve etkileme sanatı, güçlü sorular, değerler, motivasyon, beyin fırtınası teknikleri, sunum ve benzeri alanlarda kullanılan NLP teknikleri uygulamalı olarak öğretilir.

Meslek Grubuna Yönelik NLP

Sadece belirli bir meslekten katılımcıların olduğu, sizinle aynı dili konuşan bir grup içerisinde veya ekip olarak NLP öğrenmek isteyebilirsiniz. Mesleğinize yönelik uyarlanmış örnekler sayesinde öğrenilenlerin profesyonel yaşama transfer edilebilmesi kolaylaşır. En az 6 katılımcının bir araya gelmesi ile, akredite NLP sertifika eğitimlerimizin de kendi kurumunuzun içerisinde gerçekleştirilmesi mümkündür. Psikolojik danışmanlar, diyetisyenler, hekimler, öğretmenler, insan kaynakları, müşteri hizmetleri veya satış personeli için NLP eğitimleri planlanabilir.

Bizi Tanıyanlara Sorun

Kurumsal Eğitim Tecrübemiz

NLP Academy Turkey, aralarında Cumhurbaşkanlığına bağlı kurumların ve Türk Silahlı Kuvvetlerinin de bulunduğu birçok resmi ve özel kurumla eğitim projeleri yürütmektedir...

Kurumsal eğitimlerden örnek fotoğraflar görmek için PDF kurumsal kataloğumuzu indirebilir veya fotoğraf galerimizi ziyaret edebilirsiniz...

Modern Eğitim Metodolojisi

Yaşatarak Öğretiyoruz

Katılımcıların veya eğitim grubunun profiline göre özel olarak tasarlanan kurumsal NLP eğitimimiz sadece bilgi aktarım oturumları olmaktan ziyade, yaşayarak ve yaşatarak öğrenme süreçlerinin yer aldığı, ihtiyaç duyulan becerilerin gelişimini destekleyen, yoğun uygulamalı, değer odaklı örgün eğitim süreçleridir.

Hedeflenen kazanımlar haricinde, süreçte yer verilen psikodinamik oyun ve uygulamalarla, katılımcılar arasındaki diyalog ve tolerans seviyesinin de dolaylı olarak gelişimi desteklenir.

Birlikte Planlayalım

Kurumsal NLP Eğitim Programları düzenleyen NLPAT, uluslararası tecrübeye sahip uzmanları ve çözüm ortaklarıyla birlikte, değişim ve gelişim ihtiyacının farkında olan kurumlar için 450 saate varan kapsamlı NLP eğitim çözümleri ve yönetici koçluğu hizmeti sunar.

Eğitim planlaması teklif talebi için lütfen formu doldurunuz. Türkiye'de NLP eğitim ve danışmanlık hizmetleri konusunda 20 yıldır güvenebileceğiniz çözüm ortağınız NLPAT hakkında daha fazla bilgi edinin: NLP Academy Turkey

T.C. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı - NLP Eğitimi

NLP Akademi Türkiye

Keşfedilecekler burada!

"NLPAT Site Haritası" üzerinde, aradığın sayfayı veya içerikleri kolayca bulabilirsin.

PDF üzerinde aradığını bul, tıkla ve oradasın ;)

Kurumsal NLP Sayfa Özeti

Kurum personeli için NLP eğitimi. NLP eğitimi kurumlara verilir mi? Kurumsal eğitim çözümleri. Kurumsal eğitim firmaları. Personel gelişim eğitimleri. İnsan kaynaklarına yönelik eğitimler. Kurumsal iletişim ve satış eğitimi. Müşteri ilişkileri yönetimi. Yöneticiler için koçluk becerileri ve liderlik eğitimi. Protokol ve nezaket kuralları eğitimi. 

NLP Academy Turkey

Çankaya - Ankara

Yakında yeni merkezimizde...

Site Kullanım Koşulları

NLPAT İletişim

WhatsApp: Mesaj yaz

İletişim Formu: Mesaj yaz

Telefon: +90 (544) 299 90 40