Site Kullanım Koşulları

NLPAT Hizmet Koşulları

nlpat.com

Web sitesi kullanımı

İşbu site üzerinde her tür organizasyon, kullanım ve tasarruf yetkisi NLP Academy Turkey'e ait olup, siteye girmek ve kullanmakla sitenin kullanım, gizlilik ve sözleşme kurallarını kabul etmiş bulunuyorsunuz.

NLP Academy Turkey web sitesinde mevcut olan bilgilerin doğruluk ve güncelliğini belli aralıklarla kontrol etmektedir. Ancak tüm itinalı çalışmaya rağmen, web sayfalarındaki bilgiler fiili değişikliklerin gerisinde kalabilir. NLP Academy Turkey web sitesinde bulacağınız materyal ve bilgiler siteye verildiği anda sunulmuştur, ilgili hizmetin güncel durumu ile sitede yer alan durumu arasında farklılık olabilir. Web sitesindeki bilgilerin, güncelliği, doğruluğu, şartları, kalitesi, performansı, pazarlanabilirliği, belli bir amaca uygunluğu ve NLP Academy Turkey WEB sayfasında yer alan ve bunlarla sınırlı olmayan, bunlarla bağlantılı veya bağımsız diğer bilgi, hizmet veya ürünlere etkisi ile tamlığı hakkında herhangi bir sarih ya da zımni garanti verilmemekte ve taahhütte bulunulmamaktadır.

Web sayfasında değişiklik yapma hakkı

NLP Academy Turkey işbu site ve site uzantısında mevcut her tür hizmet, ürün, siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, siteyi yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede yayım anında yürülüğe girer. Sitenin kullanımı ya da siteye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar link verilen diğer web sayfaları için de geçerlidir.

NLP Academy Turkey, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti, silinme, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Web sayfalarına link verilmesi 

Bu site üzerinden başka sitelere link verilmesi mümkündür, NLP Academy Turkey link verilen sayfalardaki bilgilerin doğruluğunu garanti etmemekte, herhangi bir taahhütte bulunmamaktadır. Bu sayfaların bir kısmı NLP Academy Turkey dışındaki kuruluşlar tarafından ve o kuruluşların sorumluluğunda düzenlenmekte olup, ilgili sayfaların kullanımı NLP Academy Turkey'den bağımsız şekilde ilgili kuruluşun koşul ve şartları tahtında gerçekleşir, NLP Academy Turkey bu sayfa ve bağlantılı hizmetlerin kullanımı konusunda bir sorumluluk almamakta ve herhangi bir tavsiyede bulunmamaktadır. Bu siteleri kullanımla doğabilecek zararlar kullanıcının kendi sorumluluğundadır.

Fikri mülkiyet haklarına ilişkin uyarı

NLP Academy Turkey Web Sitesi'nin sahibi Taşkın Köksalan'dır. Bu sayfada bulunan bilgiler, yazılar, resimler, markalar, slogan ve diğer işaretler ile sair fikri mülkiyet haklarına ilişkin bilgilerin korunmasına yönelik programlarla, sayfa düzeni ve işbu web sayfasının sunumu NLP Academy Turkey mülkiyetindedir. NLP Academy Turkey den önceden yazılı muvafakat alınmaksızın, işbu web sayfasındaki bilgilerin ya da bu sayfaya ilişkin her tür veritabanı, web sitesi, software-code'ların kısmen ya da tamamen kopyalanması, değiştirilmesi, yayımlanması, online ya da diğer bir medya kullanılmak suretiyle gönderimi, dağıtımı, satılması yasaktır. Yalnızca sahipleri tarafından ve sahiplerinin izni ile kullanılmaktadır ve telif hakları kapsamındadır. Kaynak gösterilmiş olsa dahi, yayımlamak, izinsiz değişiklik yapmak, kopyalamak, kiralamak , ödünç vermek veya üçüncü şahıslara iletmek yasaktır. Bu siteden alınan her türlü ses, görüntü, yazı içeren hiçbir bilgi ve belge izin alınmaksızın yayınlanamaz, satılamaz veya herhangi bir kâr amacıyla dağıtılamaz.

İndirim, kampanya ve hediye çekleri:

NLP Academy Turkey hizmetlerinen yararlanan katılımcılar, faydalanmış oldukları programda veya eğitim süreci içerisinde, NLPAT indirim, kampanya, hediye çeki veya benzeri promosyon uygulamalarından sadece bir tanesinden faydalanabilir. Kampanyalar, indirimler, promosyonlar veya hediye çekleri birleştirilemez. İlgili kişiye düzenlenen hediye çekleri, ilgili NLPAT programına başvuru veya kayıt yapılması esnasında NLPAT yetkilisine ibraz edilmelidir. NLPAT tarafından düzenlenen hediye çekleri, üzerinde belirtilen miktarda indirim yerine geçer, paraya çevrilemez.

Sorumluluğun sınırlandırılması: 

NLP Academy Turkey, bu siteye girilmesi, sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan sorumlu değildir. NLP Academy Turkey, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez. Bu siteye ya da link verilen sitelere girilmesi ya da sitenin kullanılması ile NLP Academy Turkey'in kullanım/ziyaret sonucunda, doğabilecek her tür sorumluluktan, mahkeme ve diğer masraflar da dahil olmak üzere her tür zarar ve talep hakkından beri kılındığı kabul edilmektedir.

Bilgi toplama ve gizlilik:

NLP Academy Turkey , ziyaretçileri tarafından sitesindeki formlar aracılığıyla sunulan kişisel verileri (isminiz, elektronik posta adresiniz, iş ve ev adresiniz, telefon numaranız, v.b.) üçüncü kişilere satmaz, kiralamaz veya hiç bir şekilde kullandırtmaz. Bizimle paylaştığınız bilgilerin gizli kalması için özen gösteriyoruz.

Sizden bilgi almamızın sebebi sunduğumuz hizmet kalitesinin sürekli artan bir çizgide devam etmesini sağlamaktır. Müşterilerimizin ve web sitesi ziyaretçilerimizin herhangi bir şekilde bizimle paylaştığı bilgiler, bilginin alınması esnasında uyarı ve teyit alınmadığı, ayrıca izin verilmediği veya yasalarca zorunlu kılınmadığı sürece NLP Academy Turkey in dışındaki herhangi bir gerçek veya tüzel kişi ile paylaşılmaz.

Bir haber bültenine kayıt olduğunuzda veya tanıtım e-postaları almayı kabul ettiğinizde NLP Academy Turkey, tıklattığınız e-postaları izlemek için özelleştirilmiş bağlantılar veya benzeri teknolojiler kullanabilir. Size daha uygun e-postalar veya bilgiler gönderebilmek için bu bilgileri kişisel bilgilerinizle ilişkilendirebiliriz.
Site üzerideki haberleşme formlarımız, elektronik posta adreslerimiz veya telefon numaralarımız üzerinden bizimle irtibat kurduğunuzda, sizinle yeniden haberleşebilmemiz için, isim ve irtibat bilgileriniz tarafımızca saklanabilir. Toplanan verileri, sizinle sesli veya e-posta yoluyla irtibat kurabilmemiz için izin vermiş olursunuz.

NLP Academy Turkey, toplanan bilgileri aşağıdaki amaçlar için kullanacaktır:
> Size basılı yayınlar/yazışmalar göndermek
> Size elektronik posta ile basın bültenleri veya bildirimler göndermek
> Sms veya Whatsapp uygulaması üzerinden bildirimlerde bulunmak...

Müşterilerimiz ve web sitesi ziyaretçilerimiz herhangi bir zamanda bilgi@nlpat.com adresine e-posta yoluyla, verilerinin silinmesini ve haberleşme listelerimizden çıkarılmayı talep edebilirler. Bu talepler teknolojinin verdiği en hızlı imkanlar ile gerçekleştirilecektir.

NLP Akademi Türkiye

Aradığını kolay bul!

"NLPAT Site Haritası" üzerinde, aradığın sayfayı veya içerikleri kolayca bulabilirsin.

Gitmek istediğin yeri bul, tıkla ve oradasın ;)

Takipte Kalın