Ön Kayıt Formu

NLP eğitiminizi erkenden planlayın...

  • Eğitim ön kayıt formu.
  • Kontenjan sorgulaması.

NLP Sertifika Eğitimi

Ön Kayıt & Bilgi Talep Formu

  • NLP eğitim programlarımıza ön kayıt yaptırmak, bilgi talebinde bulunmak veya sadece irtibatta kalabilmek için lütfen ön kayıt formunu doldurunuz. Size ulaşabileceğimiz irtibat bilgilerinizin doğru yazıldığından lütfen emin olunuz. İletişim formunun herhangi bir nedenden dolayı çalışmaması durumunda doğrudan bilgi@nlpat.com adresine e-posta gönderebilirsiniz...
  • Pandemi süreci güvenlik önlemleri nedeniyle eğitim programlarımızda kontenjan sınırlaması vardır. Yapılacak olan ön kayıt, kesin kayıt yerine geçmez veya arzu edilen eğitim dönemi için yer ayırmayı garanti edemez. Talep yoğunluğunda, bir önceki kurdan yüksek başarıyla mezun olmuş NLPAT mezunlarına öncelik tanınır.

Pandemi sürecinde eğitim gruplarımızın büyüklüğü, eğitimin düzenlendiği salonuna göre 6 - 12 kişi ile sınırlı tutulmaktadır. 

Ön Kayıt Formu, kontenjan planlaması ve yeni dönem eğitim programlarımız başladığında sizinle irtibat kurarak, hatırlatmada bulunabilmek amaçlıdır. Ön kayıt talebiniz ve kontanjan durumu değerlendirildikten sonra, kesin kayıt öncesi tarafınıza dönülerek onayınız alınacaktır. 

Aradığını kolay bul!

"NLPAT Site Haritası" üzerinde, aradığın sayfayı veya içerikleri kolayca bulabilirsin. Gitmek istediğin yeri bul, tıkla ve oradasın ;)

NLP site haritası

Fırsatları Kaçırma!

Duyurularımız sosyal medyada...

NLP Academy Turkey

NLP Eğitim & Araştırma Enstitüsü

Ofis Telefon:

0 (312) 468 00 77

İletişim Formu:

Mesaj Gönder

Haberleşmek kolay ;)

WhatsApp

Mesaj Gönder

Telegram

Mesaj Gönder

Ofis Cep

NLPat Cep'i Ara

E-Posta:

bilgi@nlpat.com

NLPAT Ofis Adresi

NLP Academy Turkey
Remzi Oğuz Arık Mahallesi
Bestekar Caddesi 82 / 9
Çankaya - Ankara - TR

Bizi Takip Edin
NLPAT İletişim Seçenekleri