Ön Kayıt Formu

NLP eğitiminizi erkenden planlayın...

  • Eğitim ön kayıt formu.
  • Kontenjan sorgulaması.

NLP Sertifika Eğitimi

Ön Kayıt & Bilgi Talep Formu

  • NLP eğitim programlarımız ile ilgli bilgi talebinde bulunmak veya yerinizi ayırmak için lütfen formu doldurunuz. Size ulaşabileceğimiz irtibat bilgi için e-posta adresinizin doğru yazıldığından lütfen emin olunuz. İletişim formunun herhangi bir nedenden dolayı çalışmaması durumunda doğrudan bilgi@nlpat.com adresine e-posta gönderebilirsiniz...
  • Pandemi süreci güvenlik önlemleri nedeniyle eğitim programlarımızda kontenjan sınırlaması vardır. Yapılacak olan ön kayıt, arzu edilen eğitim döneminde yer ayırmayı garanti edemez. Talep yoğunluğunda, bir önceki kurdan yüksek başarıyla mezun olmuş NLPAT mezunlarına öncelik tanınır.

Pandemi sürecinde eğitim gruplarımızın büyüklüğü, eğitimin düzenlendiği salonuna göre 6 - 12 kişi ile sınırlı tutulmaktadır. 

Ön Kayıt Formu, kontenjan planlaması ve yeni dönem eğitim programlarımız başladığında sizinle irtibat kurarak, hatırlatmada bulunabilmek amaçlıdır. Ön kayıt talebiniz ve kontanjan durumu değerlendirildikten sonra, kesin kayıt öncesi tarafınıza dönülerek onayınız alınacaktır. 

Aradığını kolay bul!

"NLPAT Site Haritası" üzerinde, aradığın sayfayı veya içerikleri kolayca bulabilirsin. Gitmek istediğin yeri bul, tıkla ve oradasın ;)

NLP site haritası

Fırsatları Kaçırma!

Duyurularımız sosyal medyada...

NLP Academy Turkey

NLP Eğitim & Araştırma Enstitüsü

Ofis Telefon:

0 (312) 468 00 77

İletişim Formu:

Mesaj Gönder

Haberleşmek kolay ;)

WhatsApp

Mesaj Gönder

Telegram

Mesaj Gönder

Ofis Cep

NLPat Cep'i Ara

E-Posta:

bilgi@nlpat.com

NLPAT tüm dünyada tanınır!

Dünya'nın en büyük NLP organizasyonları tarafından resmi olarak tanınıyoruz.

International Association of NLP Institutes
Uluslararası NLP Enstitüleri Birliği

Dünyanın en saygın NLP organizasyonlarından olan "International Association of NLP Institutes IN" Türkiye temsilcisiyiz. Enstitümüz IN tarafından akredite olmuştur.

European Association of NLP
Avrupa NLP Birliği

Enstitümüz, European Association of Neuro Linguistic Programming EANLP'nin resmi üyesidir. Mezun olan öğrencilerimizin sertifikalarının, Avrupa bölgesindeki tanınırlığını güvence altına alıyoruz.

European Community For NLP
Avrupa NLP Topluluğu

Enstitümüz, European Community For NLP (ECNLP) resmi üyesidir. Mezunlarımız, denklik sorunu yaşamadan, dünyanın başka bir bölgesinde eğitimlerine kaldıkları yerden devam edebiliyorlar.

World Hypnosis Organization
Dünya Hipnoz Organizasyonu

Enstitümüz "World Hypnosis Organization" - WHO resmi üyesi ve Türkiye temsilcisidir. NLP eğitimlerimiz, Hipnoz uygulayıcısı kariyeriniz için size resmi kredi puanı kazandırır.

International Association of Coaching Institutes
Uluslararası Koçluk Enstitüleri Birliği

Dünyanın en büyük koçluk organizasyonlarından olan "International Associations of Coaching Institutes" - ICI Türkiye temsilcisiyiz. NLP eğitimlerimizin her bir saati, koçluk kariyeriniz için size kredi puanı kazandırır.

Steinbeis Transfer Institut Berlin
Steinbeis Üniversitesi Transfer Enstitüsü

NLP eğitimlerini akademik düzeyde onaylatma imkanı bulunan mezunlarımız, eğitim seviyelerine göre 4 - 52 arası akademik ECTS Puanı (European Credit Transfer System) kazanarak kariyerlerine destek olabiliyorlar.

Forum Werteorientierung in der Weiterbildung 
Değer Temelli Gelişim Eğitimleri Forumu

İnsani değere odaklanarak geliştirilmiş olan eğitim programlarımızın yüksek eğitim ve kalite standardı, bağlı bulunduğumuz uluslararası organizasyonlar tarafından güvence altına alınır...

Deutscher Verband für NLP
Almanya NLP Birliği

Enstitümüz, Almanya 'nın en büyük NLP organizasyonu olan "Deutscher Verband für NLP" tarfından akredite edilmiştir. Eğitim içerik ve standartlarımız DVNLP müfredatı ile tam uyumludur.