NLP Gelişim Çemberi

Ücretsiz NLP gelişim toplantıları...

  • NLP gelişim çemberi nedir?
  • NLP çemberi kayıt formu.

NLP Uygulayıcı Çemberi

NLPAT Mezun Buluşmaları

  • NLP Gelişim Çemberi, NLP Academy Turkey mezunu NLP uygulayıcılarının eğitim sonrasında, deneyimlerini paylaşmak, derinleştirmek ve ağ oluşturmak bir araya geldikleri çalışma ve paylaşım toplantılarıdır.
  • Farklı uzmanlık alanları ve yaşam tecrübeleri olan NLP uygulayıcılarının bir araya geldiği "NLP Gelişim Çemberi" toplantılarında, yeni insanlarla tanışıyor, NLP uygulamaları konusunda pratik geliştiriyor, deneysel çalışmalar yapıyor, araştırıyor, yeni içerikler geliştiriyor, NLP ve komşu disiplinlerle ilgili video veya sunumlar izliyor, sohbet ediyor, tecrübelerimizi paylaşıyor ve birlikte büyüyoruz.

Sevdiklerinle PAYLAŞ !

NLP Dış Bağlantılar

Büyük NLP organizasyonları, önemli NLP sunucuları ve tavsiye NLP bilgi kaynakları.. Göz atmak isteyebilirsiniz...

NLP Kaynak Linkleri

Takipte kal!

Fırsat duyurularımızdan haberdar ol...

NLP Academy Turkey

NLP Eğitim & Araştırma Enstitüsü

Ofis Telefon:

0 (312) 468 00 77

İletişim Formu:

Mesaj Gönder

Haberleşmek kolay ;)

WhatsApp

Mesaj Gönder

Telegram

Mesaj Gönder

Ofis Cep

NLPat Cep'i Ara

E-Posta:

bilgi@nlpat.com

Ücretsiz NLP

Ücretsiz NLP e-Posta Eğitimi

Her hafta alacağınız bir e-Posta ile, küçük adımlarla NLP dünyası ile tanışacaksınız. Öğreneceğiniz yeni bilgilerle farkındalığınızı arttırabilir, pratik psikoloji ve iletişim becerilerinizi geliştirebilirsiniz.

Ücretsiz NLP Seminer (Webinar):

Ücretsiz online NLP tanıtım seminerine katılarak, NLP hakkında bilgi edinebilir, eğitmenimiz ile tanışabilir ve merak ettiğiniz soruları doğrudan uzmanına yönlendirebilirsiniz.

Ücretsiz NLP Arşivi:

NLP uygulama alanları hakkında bilgi edinmek için NLP basın arşivimizden veya akademik araştırmalarınız için NLP bilimsel araştırmalar arşivimizden faydalanın.