Bireysel NLP Koçluk

Randevu planlama talebi...

  • NLP seans talep formu
  • NLPAT iletişim bilgileri

Bireysel NLP Koçluk

Randevu Talep Formu

  • Bireysel NLP koçluk oturumlarında, hedeflerinize verimli bir şekilde odaklanmayı, kendi öz kaynaklarınızı harekete geçirmeyi, hedefleriniz doğrultusunda beyninizi daha etkin kullanmayı öğrenirsiniz. Oturumlarının amacı hastalık tedavi etmek veya psikolojik danışmanlık sağlamak değildir.
  • Oturumlarda dilbilimsel (profesyonel iletişim tabanlı) yöntemler uygulanarak, hizmet alan tarafın konusuyla ilgili farkındalığını geliştirmesini, çözüm geliştirmesini kolaylaştıran bir beyin fırtınası ve öğrenme ortamı yaratır. NLP koçluk oturumları tıbbi müdahale içermez. Psikolojik veya fizyolojik rahatsızlıklarınız için lütfen önce hekiminize başvurunuz. Bireysel NLP oturumlarımız ile ilgili detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz: Bireysel NLP Koçluk Seansları
Beyin Dili Programlaması NLP nedir
NLP Nedir?

NLP, insanın doğasını daha iyi anlamanızı sağlayan, kişi veya kurumların hızlı ve hedef odaklı gelişimini destekleyen, iletişim  becerilerinizi geliştiren, performans modellemesinde kullanılan uzmanlaşmış bilgi havuzu, kolaylaştırıcı yöntem ve teknik araçlar bütünüdür.

Kolay bul!

"NLPAT Site Haritası" üzerinde, aradığın sayfayı veya içerikleri kolayca bulabilirsin. Gitmek istediğin yeri bul, tıkla ve oradasın ;)

NLP site haritası

NLP Academy Turkey

NLP Eğitim & Araştırma Enstitüsü

Ofis Telefon:

0 (312) 468 00 77

İletişim Formu:

Mesaj Gönder

Haberleşmek kolay ;)

WhatsApp

Mesaj Gönder

Telegram

Mesaj Gönder

Ofis Cep

NLPat Cep'i Ara

E-Posta:

bilgi@nlpat.com

NLPAT Ofis Adresi

NLP Academy Turkey
Remzi Oğuz Arık Mahallesi
Bestekar Caddesi 82 / 9
Çankaya - Ankara - TR

Bizi Takip Edin
NLPAT İletişim Seçenekleri