NLP E-Posta Eğitimi

Ücretsiz NLP tanıtım hizmetimiz...

  • Ücretsiz NLP e-mail eğitimi.
  • Ücretsiz e-mail kayıt formu.

Ücretsiz NLP e-Posta eğitimi

Adım adım NLP ile tanışın...

  • NLP Academy Turkey'in, NLP içeriklerini tanıtma amaçlı sunmuş olduğu ücretsiz hizmetten faydalanın! Siz de kaydolun ve her hafta, yeni NLP bilgi ve teknikleri içeren bir e-mail, doğrudan posta kutunuza ulaşsın. Zihinsel kıvılcımlarla farkındalığınızı arttırın ve yaşamınıza renk katın. NLP e-posta eğitimi, NLP eğitimi görmüş olanlar içinde bir hatırlatma ve öğrenilmiş içeriklerin güncel kalmasına yardımcı olacaktır. Kayıt için formu lütfen eksiksiz doldurunuz.
  • NLP e-Posta eğitimi içerikleri: NLP e-Posta eğitimi, elbette uygulamalı bir NLP eğitiminin yerini tutmasa da, NLP konuları hakkında bir fikir edinmenize yardımcı olacaktır. Haftalık gönderilen NLP e-Postaların içerisinde genelde bir NLP konusunun kısa tanıtımı, alıştırma ve uygulama önerileri, NLP ile ilgili araştırma sonuçları, özlü sözler, anlamlı karikatürler, sesli veya görüntülü eğitim linkleri veya NLP kaynakları ile ilgili öneriler yer alabilir.
  • NLP e-Posta eğitimi SPAM içermez: İçerikler size hitap etmiyorsa dilediğiniz zaman kaydınızı sildirebilirsiniz... NLP e-posta eğitimi içeriklerden faydalanabiliyorsanız, ücretsiz hizmetimizi başkalarına da önerebilirsiniz. Kendisini geliştirmek isteyen insanların oluşturduğu bu ağın büyümesine siz de katkıda bulunun. Bu eğitime daha önce katılanların neler söylediğini merak ediyorsanız geri bildirimlerine buradan bakabilirsiniz...
  • Dikkat: Tarafımızca gönderilen e-postalar web sayfa linkleri, resimli anlatımlar içerdiğinden, Hotmail, Gmail veya benzeri servis sağlayıcıları tarafından Junk veya Spam (Gereksiz Posta) olarak filtrelenebilir veya içerdiği resimler doğru görüntülenemeyebilir... "bilgi@nlpat.com" mail adresini adres defterinize kaydetmeniz durumunda postalarımız Junk-mail filtresine takılmayacaktır. E-Postalarımızı görüntülemede yine de sorun yaşarsanız bilgi@nlpat.com adresini, "Güvenilir", "Spam Değil" veya "Gereksiz Posta Değil" olarak işaretlemeyi veya tanımlamayı deneyebilirsiniz.

Sevdiklerinle Paylaş ;)

Beyin Dili Programlaması NLP nedir
NLP Nedir?

NLP, insanın doğasını daha iyi anlamanızı sağlayan, kişi veya kurumların hızlı ve hedef odaklı gelişimini destekleyen, iletişim  becerilerinizi geliştiren, performans modellemesinde kullanılan uzmanlaşmış bilgi havuzu, kolaylaştırıcı yöntem ve teknik araçlar bütünüdür.

NLPAT Formları

NLP eğitim programlarımız hakkında bilgi talebinde bulunmak, ön kayıt yaptırmak veya sadece programlarımız ile ilgili takipte kalabilmek için bu formu doldurun: Ön Kayıt - Bilgi Talep Formu

Bireysel NLP oturum desteğine başvurmak için bu formu kullanabilirsiniz: Bireysel NLP Seans Talep Formu

Kurumsal NLP eğitim talepleriniz için bu formu kullanabilirsiniz: Kurumsal NLP Talep Formu

Her türlü sorunuz için bizimle bu form üzerinden iletişim kurabilirsiniz: NLPAT İletişim Formu

Ücretsiz NLP

Ücretsiz NLP Arşivi: 

NLP uygulama alanları hakkında bilgi edinmek için NLP basın arşivimizden veya akademik araştırmalarınız için NLP bilimsel araştırmalar arşivimizden faydalanın.

Ücretsiz NLP Semineri (Webinar):

Ücretsiz online NLP tanıtım seminerine katılarak, NLP hakkında bilgi edinebilir, eğitmenimiz ile tanışabilir ve merak ettiğiniz soruları doğrudan uzmanına yönlendirebilirsiniz.

Ücretsiz NLP Gelişim Çemberi: 

NLPAT mezunu NLP uygulayıcılarının eğitim sonrasında, deneyimlerini paylaşmak, derinleştirmek ve ağ oluşturmak bir araya geldikleri çalışma ve paylaşım toplantılarıdır.