Ücretsiz NLP Eğitimi

Katılımcı Geri Bildirimleri

NLP E-Posta Eğitimi için neler söylediler?

Sevgili Taşkın. Aslında Sayın Taşkın Köksalan diye başlardım söze ama öğütünüze uyup sen-ben kuralıyla böyle bir girişi daha yaklaşımcı buldum. Bir arkadaşımın maili ile tanıştım sitenizle. Gariptir pozitif bir enerji algıladım NLP konusunda ve hemen E-mail derslerinizden faydalanmayı kendim için iyi bir fikir olarak nitelendirdim.
16 yıldır eğitmenlik yapıyorum. İlköğretimden tutunda 50 yaş ortalamasına kadar çok farklı yaş gruplarına ders verdim. İnsanların hangi yaşta nasıl davranışlar sergilediklerini işim gereği gözlemleme ve analiz etme fırsatım oldu. Binlerce öğrencimden binlerce farklı yaklaşımlar öğrendim. İnsanı doğru anlamanın bir eğitmen için önemli bir nokta olduğuna inanıyorum. Bu güne kadar bunu kendi karakterim dahilinde yaşayarak başarmaya çalışıyordum. Şimdiyse NLP sistemini biraz inceledikten sonra bunda bir de doğru tekniğin kullanılmasının daha verimli olacağını düşünüyorum. Ümit ediyorum ki rehberliğiniz sayesinde en doğruyu ve güzeli uygulamak adına kendim için olumlu bir adım atacağım. Bu adımı atarken elimden tutacağınız için mutluyum. Bugün yeni başlangıçlar için anlamlı bir gün. :))
Sevgiyi kaynak alan her gün güzeldir ama bugünü ona adamaları başka bir güzel. Adı sevgiyle anılan herkes birer sevgili hayatımızda.
Sizinde sevgililer gününüz kutlu olsun. Sevgiyle.....

(N.B.)

Taşkın Bey merhaba,
Ben tesadüf eseri bulduğum web sitenizden NLP'yle ilgili mail'lerinizi almak için kendi adresimi bırakmıştım. Düzenli olarak sizden bu mailler geliyor; gerçekten çok hoş hazırlamışsınız; teşekkür ederim.

Konuyla ilgim 3-4 yıldır gelişti; Anthony Robbins, Nil Gün gibi kişilerin kitaplarının da tamamını okudum. Eğitime de katılmak istedim, ancak maalesef zamanımı ayarlayamadım: ben Polonya'da yaşıyorum, her ay Türkiye'ye gelip, part-time çalışıyorum, ISO 9000 tetkikçisiyim.

Sizden bir ricam var; NLP'yle benim sayemde haberdar olan bir arkadaşıma da bana göndermekte olduğunuz aynı mail'leri en baştan başlayarak gönderebilir misiniz? Daha önce de yazmıştım, ama sizden cevap gelmeyince elinize geçip geçmediğinden emin olamadım. Sizin bu güzel, bilgi dolu maillerinizi arkadaşıma armağan etmek istiyorum:

İlginize çok teşekkür ederim, Varşova'dan selamlarımı gönderiyorum,

(T.M)

Yollamış olduğunuz NLPAT E MAİL EĞİTİMİN-9.uncu DERSİ için çok teşekkür ediyorum. İNANILMAZ BİR ŞEY.:) Makro ve mikro stratejilerden inanılmaz faydalandım. Bazen zihnimizde öyle lüzümsuz bilgiyi depoluyoruz ki, ağırlığını göstermeye başlamadan zihinden silmeyi de başaramıyoruz. İlla ki bize sıkıntı vermeye başlayınca gündeme geliyor. Ben işim gereği sürekli sayılarla uğraşmaktan, analizler ve tablolardan inanın öyle bir zaman geliyor ki en basit sayıları bile zihinden toplayamaz ve hafızamda tutamaz hale geliyorum. Günceliğini yitirmiş bilginin zihinden tez elden silinmesini gereken zamanda silmek lazım. Yeni bilgilere yer açmak için bu teknikleri bilmek gerekiyor. Öğrendiğim bu ders ile zamanla daha da pekiştireceğime inanıyorum.
Bana bu harika fırsatı verdiğiniz için sonsuz teşekkürlerimle
Diğer dersimizi dört gözle bekliyorum. Size ve ekibinize iyi çalışmalar diliyorum.

(A.Ö.)

Sayın Taşkın Bey. Haftalardır gelen maille eğitimlerinizi büyük bir beğeni ve merakla takip ediyorum. Bunlar muhteşem hazırlık ve mükemmel bir çalışma. Tebrik ve takdir ediyorum sizi. Ben NLP Trainer olarak her satırınızı büyük bir keyifle okuyor ve merakla her haftayı bekliyorum. Başarılarınızın devamını diliyor, bu güzel hediyelerinizden dolayı tekrar tekrar teşekkürlerimi sunuyorum.
Karşılık almadan yapılan bu çalışmalar için lütfen hakkınızı helal ediniz, bu güzellikleriniz karşılığında namazlarımdan sonra başarınızın ve kazancınızın artması için en sıcak en kalbi dualarımı salıveriyorum, yüce makamlara...

Selam sevgi ve dualarla...
Huzurla keyifle ve başarılarla kalınız...

(F.A.)

Böylesine öz ve faydalı bilgiler sunduğunuz için teşekkür ederim. Çalışmalarınızın ve başarılarınızın devamını dilerim.

Reklam Departmanı
Reklam Satış Uzmanı

(F.M.Ç.)

Merhaba; Ben .... okullarında anaokulu öğretmeni ve lider öğretmenlik yapıyorum. E-maillerinizi ilgi ile bekliyor ve okuyorum ve tabiki uygulamaları yapıyorum ve eşim gibi yakınımdaki insanlara da okutup hatta kendim okuyorum ve onlarında uygulamalarını sağlıyorum. Diğer eğitim programlarınızı da öğrenirsem belki katılabilirim. Sevgiler

(İ.D.)

Yapmış olduğunuz eğitim, bence gayet güzel. Seminerlere aktif olarak katılmak isterdim. Fakat ulaşım problemi bunu engelliyor, gelemeyenler için yapmış olduğunuz bu eğitim için size gerçekten teşekkür ederim. Bir gün eğitim seminerlerinizde buluşmak ve tanışmak dileğimle....

(Ö.Y)

Benzeşimli duygularımız olduğu için iyi anlaşacağımızı sanıyorum. Eğitim içerikleri harika! NLPAT`ın oluşum ve amacını 2. maille biraz daha kavramaya başladım. Böyle bir imkan sunduğunuz için eğitimde emeği geçen herkese teşekkür ederim, pek çok arkadaşıma da sitenizin linkini gönderdim. İyi çalışmalar

(S.A.)

Daha 1.ders geldi bana ve inanın çok etkileyici ve akıcı bir anlatım var. Hazırlayan kişileri tebrik etmek istiyorum. Başarılarınızın devamını temenni ediyorum.

(A.B)

Çok güzel bir uygulama, teşekkür ederim. Üniversite son sınıf öğrencisiyim, ODTU'deki seminerlerinizden haberdarım. İş sahibi olduğumda öncelikli yapacaklarım arasında NLP eğitimi almak yer alıyordu. Bu imkanın varlığı beni sevindirdi, tekrar teşekkürler...

(P.B)

Merhaba Taşkın Bey,
Öncelikle her hafta göndermekte olduğunuz eğitim mesajlarını dört gözle bekler olduğumu bilmelisiniz. İletişim kurarken zaman zaman uyguladığımı düşündüğüm beden dili konusundaki bilgilerime ve algılama yeteneğime olan inancıma rağmen, yazdıklarınızı dikkatle okuduğumda eksiklerim olduğunu görüyorum. Okuduklarımı hayata geçirmek ise ayrı bir keyif veriyor. Teşekkür ederim.

(Y.B.)

Sn Hocam,
Öncelikle bu işe nasıl gönül verdiğinizi görebiliyorum. İletime cevap geleceğini biliyordum. Çalışmaları ciddiyetle takip edip olabildiğince uygulamaya çalışacağım.
Bunun benim için önemli oduğunu biliyorum.Ayrıca bilgi edinmede ucuzluk pahalılık değil kalite önemi olduğunu düşünüyorum.Size ulaşabilmek çok güzel. Teşekkür ederim.

(S.Y)

Merhaba,
Ben, web sitenizden size bularak haftalık bilgi duyurularınızdan faydalanıyorum ve çok da hoşuma gidiyor. Bir arkadaşıma da aynı bilgilerin gitmesini istiyorum; ona hediye ediyorum yani sizi. 1 no'lu duyurunuzdan başlayarak aşağıdaki arkadaşıma da aynı duyurularınızı her hafta gönderir misiniz? Çok teşekkür ederim, aşağıda arkadaşımın adını ve mail adresini bulacaksınız:

Sizin yayınlarınızı okumaktan çok memnunum aslında farkında olmadan yaptığım şeylerin, kendimi tanımada bana şimdi ne kadar yardımcı olduğunu yazılarınızı okuyunca fark ettim. Ayrıca etrafımdaki kişileri çözmekte de faydalı olacaktır. Artık kişilerin tanımaya, davranışlarının altında yatan hisserini öğrenmeye daha çok yelteneceğim, önceden bunlara dikkat etmezdim oysaki.

(Ö.A.)

Merhaba!
İletişimin arttığı ama bir o kadar da zayıfladığı şu günlerde insanların birbirleriyle yanyana durupta birbirlerini farkedemediği bir toplum haline geliyorken aslında ne kadar değerli bilgiler vererek nasıl da büyük bir iyilik yaptığınızı farkediyorsunuzdur umarım!!!
Kötü bir aile içinde yetişince özellikle dış dünya da daha da zalim hissediyorsunuz aslında iletişimin ne kadar önemli olduğunu...Sizinle tanışmadan önce ifademle sözcüklerimin biribirini tutmamasından kaynaklı çok problemler yaşamıştım. Şu an kendimi beş yaşında dış dünyayı yeni tanımaya başlayan bir çocuk gibi hissediyorum.
Siz benim hayatımda ki dönüm noktamsınız. Aç ve hazır her bilgiyi özümsüyor ve uyguluyorum.
SEVGİYLE KALIN,

(N.K.)

Bir mailiniz arkadaş kanalıyla bana ulaştı. Resmen tutuldum size. Mükemmel bir anlatımdı.
Teşekkürler..
Lütfen mail eğitimlerinizi bana da verin.
saygılarımla.

(A.U.)

Bize bu şekilde yardımcı olmanız gerçektende çok sevindirici, ben de sizin gibi bi nlp üstadı olmak isterdim, bilgi benim için çok önemli bir hazine. Bu arada ben kendimi tanıtmadım, eğitimciyim ve işim gereği de sizinle meslektaş sayılırız. tekrar çok teşekkürler, keşke bende böyle bir imkana sahip olabilseydim,...;(

(S.Ş.)

SAYIN KÖKSALAN,
Öncelikle yeni yılınızı kutlar. Herşeyin gönlünüzce olmasını dilerim.
Nlp ile tanışmam çok oldu. Nlp ile ilgili elimde pek çok kitap olmasına rağmen bazı kitapları yarım bıraktığımdan veya çok dikkatli okuyamadığımdan NLP yi çok kullandığım söylenemez. Ama çok ilgimi çeken bir konu olduğu için sitenizi görünce e-mail eğitimine üye oldum. Merakla yazılarınızı okuyorum.
Haftada bir yerine ikiye çıkarmanız mümkün müdür?

(T.D.)

Merhaba Taşkın Bey,
Adım E.A., 23 yaşındayım. NLP'ye olan ilgim uzun süredir devam ediyor. Gönderdiğiniz mailleri de yine büyük bir ilgiyle takip ediyorum. Size teşekkür ederim. Artık NLP'yi uygulayarak hayatıma geçirmek istiyorum.
Mesajlarınız için çok teşekkür ederim. Kendimi geliştirmek için mesajlarınızdan çok faydalanıyorum. Yeni mesajlarınızı sabırsızlıkla bekliyorum. Küçük bir ilçe de matematik öğretmenliği yapıyorum. Ufkumu açtığınız için tekrar teşekkür ederim.

(S.K.)

Eğitimlerinizi yakından beğenerek takip ediyom. Nlp nin ne demek olduğunu ve kişisel gelişimde insan yaşantısına ne kadar yarar sağladığını öğrenmeye başladığımdan beri sizi takip ediyorum.

Sizden günün birinde eğitim almak istiyorum . Gönderdiğiniz ve göndereceğiniz diğer eğitim bilgilerine şimdiden teşekkürler...

(F.B)

Merhaba Taşkın Bey, Öncelikle bu faydalı bilgileri bizlere ulaştırdığınız için çok teşekkür ederim.Şu ana kadar göndermiş olduğunuz eğitimler sayesinde bu güne kadar hiç duymadığım şeyler öğrendim.Özellikle de göndermiş olduğunuz son eğitim olan metaprogramlar konusu çok güzeldi. Bundan sonra gelecek eğitimleri merakla ve heyecanla bekliyorum.Başarılarınızın bir ömür boyu daim olmasını dilerim.

(Ö.A.)

Sevgili Taşkın Bey ; NLP konusunda bu güzel eğitime başlamış olmaktan mutluluk duyuyorum. Bu NLP kounusunda bilgi sahibi olmak isteyenler için harikulade , güzel bir fırsat.. Böyle bir olanağı sağladığınız için en içten teşekkürlerimi gönderiyorum size.. Güzel bir hafta geçirmeniz dileğiyle.. Kalın sağlıcakla ve sevgiyle..

(K. Y. Ş.)

Şu ana kadar ki süreçten gerçekten çok faydalandığımı düşünüyorum en büyük katkısının ise hayatı yaşayan değil yönlendirerek yaşayan bir birey olma yolunda hatırı sayılır bir yol katettiğimi düşünüyorum. yaz aylarına ait seminer programları ile ilgili bilgi gönderirseniz sevinirim.
teşekkürler...

(S.G.)

Sen bir Gemisin , Ben de döne dolaşa okyanusun ortasına kadar gelmiş ,
balıkların kendisine yardım edemeyeceğini nihayet anlayabilmiş birisiyim.
Bu eğitim ; Geminden attığın bir Kılavuz ip bana.
- Sen- ben kullanımlarına uygundur . :)

Düğmelere basabilme cesaretiniz ve çabalarınız için teşekkürler...

(Ö.K.)

Sn. Köksalan Firmamızdaki bir konuşmamızda bir yönetici ağabeyimizin ne kadar yüksek ikna ve karşısındaki kişinin onu dinlemesini sağlayan bir kabiliyeti olduğunu konusu geçmişti. Diğer bir arkadaşımızda yönetici ağabeyimizin NLP eğitimi aldığını söyledi. Bende arkadaşlara bizde alalım o zaman bu eğitimi demiştim. Arkadaşım da beni sizin sitenize yönlendirdi. NLP konusunda bizlere böyle bir eğitim verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Diğer maillerinizi büyük bir sabırsızlıkla bekliyorum.

(E.S.)

Özellikle de şu geçmiş olduğum zor dönemde bana anlattıklarınızın çok faydası oluyor. Hoş ben hepsine aç kurtlar gibi saldırıyorum, ancak benim durumumda biri için söyledikleriniz o kadar zamanlı olmakta ki inanın ben bile şaşırıyorum. Dilerim tüm işlerinizde de bu kadar tam merkezli olursunuz.. Sevgiyle kalın..

(S.S.)

Size öncelikle teşekkür etmenin yetersiz olacağını düşünerek başlamak isterim.Mükemmel bir çalışma bu. Ailece 11 yaşındaki oğlum ben ve eşim sizi okuyoruz.
Ben o maileri almanın mutluluğunu taşıyorum sağolun. Çok teşekkür ederim size. Haftayı iple çekiyorum:)

(S.Ö.)

Aradığını kolay bul!

"NLPAT Site Haritası" üzerinde, aradığın sayfayı veya içerikleri kolayca bulabilirsin.

PDF dosyasını aç,
gitmek istediğin yeri bul,
tıkla ve oradasın ;)

SAYFA ÖZETİ

Dünyada tanınan NLP organizasyonları nedir? NLP hakkında nereden bilgi bulabilirim? NLP bilgi kaynakları. NLP kitapları hangileri? NLP tavsiye internet siteleri. NLP hakkında merak edilenler. NLP neden öğrenmek gerekiyor?

NLP Academy Turkey

Bestekar Cad 82 / Ankara

Yakında yeni merkezimizde...

Site Kullanım Koşulları

NLPAT İletişim

WhatsApp: Mesaj yaz

İletişim Formu: Mesaj yaz

Sizi Arayalım