NLP Tanışma Semineri

Ücretsiz NLP tanışma hizmetimiz...

  • Ücretsiz online NLP eğitimi.
  • Ücretsiz NLP kayıt formu.

Ücretsiz Online NLP

NLP Online Webinar

  • NLP Academy Turkey tarafından ücretsiz olarak sunulan NLP tanıtım seminerine katılarak, NLP içerikleri ve uygulamaları ile daha yakından tanışma olanağı bulacaksınız. Bilgilendirici ve eğlenceli bir atmosfer içerisinde sunulan ve yaklaşık iki saat süren NLP tanıtım seminerinde NLP'nin ilk temel teknikleriyle tanışıp, diğer katılımcılar ile birlikte deneyimleyebilirsiniz.
  • NLP tanıtım seminerleri belli aralıklarla Zoom uygulaması üzerinden düzenlenen online bir etkinliktir.  NLP tanıtım seminerine katılarak, uzmanlarımızla ve diğer NLP uygulayıcılarla sohbet etme, NLP konusunda merak ettiklerinizi sorabilme imkanı bulursunuz. İnsan mühendisliğine dair ilgi çekici içeriklerin tanıtılacağı seminerimize katılabilmek için yerlerinizi şimdiden ayırtın ! 
  • Davet edilmek için formu eksiksiz doldurmanız yeterli. Kayıtların yoğunlaşması ile birlikte etkinlik tarihini planlıyor ve katılımcılara en az üç gün öncesinden bilgi veriyoruz. Etkinlik ortalama 50 kişinin katılımı ile gerçekleştirilir.
  • Destek olabilirsiniz: Katılımcıların kısa sürede bir araya gelebilmesi için, ücretsiz tanıtım hizmetimizi, NLP, kişisel gelişim, profesyonel iletişim, pratik psikolojik veya benzer insan mühendisliği konuları ile ilgilenen arkadaşınızla paylaşmak isteyebilirsiniz. 

Sevdiklerinle Paylaş ;)

Aradığını kolay bul!

"NLPAT Site Haritası" üzerinde, aradığın sayfayı veya içerikleri kolayca bulabilirsin. Gitmek istediğin yeri bul, tıkla ve oradasın ;)

NLP site haritası

Bizi takip edin!

NLPAT haber ve fırsat duyurularımızı kaçırmayın...

NLP Academy Turkey

NLP Eğitim & Araştırma Enstitüsü

Ofis Telefon:

0 (312) 468 00 77

İletişim Formu:

Mesaj Gönder

Haberleşmek kolay ;)

WhatsApp

Mesaj Gönder

Telegram

Mesaj Gönder

Ofis Cep

NLPat Cep'i Ara

E-Posta:

bilgi@nlpat.com

Ücretsiz NLP

Ücretsiz NLP e-Posta Eğitimi

Her hafta alacağınız bir e-Posta ile, küçük adımlarla NLP dünyası ile tanışacaksınız. Öğreneceğiniz yeni bilgilerle farkındalığınızı arttırabilir, pratik psikoloji ve iletişim becerilerinizi geliştirebilirsiniz.

Ücretsiz NLP Arşivi:

NLP uygulama alanları hakkında bilgi edinmek için NLP basın arşivimizden veya akademik araştırmalarınız için NLP bilimsel araştırmalar arşivimizden faydalanın.

Ücretsiz NLP Gelişim Çemberi: 

NLPAT mezunu NLP uygulayıcılarının eğitim sonrasında, deneyimlerini paylaşmak, derinleştirmek ve ağ oluşturmak bir araya geldikleri çalışma ve paylaşım toplantılarıdır.

NLPAT Ofis Adresi

NLP Academy Turkey
Remzi Oğuz Arık Mahallesi
Bestekar Caddesi 82 / 9
Çankaya - Ankara - TR

Bizi Takip Edin
NLPAT İletişim Seçenekleri