Ücretsiz NLP Eğitimi

NLP Tanışma Webinarı

Ücretsiz NLP & Kişisel Gelişim

  • NLP Academy Turkey tarafından ücretsiz olarak sunulan NLP tanıtım seminerine katılarak, NLP içerikleri ve uygulamaları ile daha yakından tanışma olanağı bulacaksınız. Bilgilendirici ve eğlenceli bir atmosfer içerisinde sunulan ve yaklaşık üç saat süren NLP tanıtım seminerinde NLP'nin ilk temel teknikleriyle tanışıp, diğer katılımcılar ile birlikte deneyimleyebilirsiniz.
  • NLP tanıtım seminerleri belli aralıklarla Zoom uygulaması üzerinden düzenlenen online bir etkinliktir. NLP tanıtım seminerine katılarak, uzmanlarımızla ve diğer NLP uygulayıcılarla sohbet etme, NLP konusunda merak ettiklerinizi sorabilme imkanı bulursunuz. İnsan mühendisliğine dair ilgi çekici içeriklerin tanıtılacağı seminerimize katılabilmek için yerlerinizi şimdiden ayırtın !
  • Davet edilmek için formu eksiksiz doldurmanız, "nlpacademyturkey" İnstagram hesabımızı takip ediyor olmanız ve ücretsiz etkinlik duyurumuzu takipçilerinizle paylaşmış olmalısınız. Kayıtların yoğunlaşması ile birlikte etkinlik tarihini planlıyor ve katılımcılara en az üç gün öncesinden bilgi veriyoruz. Etkinlik ortalama 50 kişinin katılımı ile gerçekleştirilir. Zoom linki e-posta veya dahil edileceğiniz whatsapp grubu üzerinden etkinlik öncesinde tarafınıza ulaştırılacaktır.
  • Webinara bilgisayar ile katılım sağlanması ve kameraların etkinlik süresince açık tutulması zorunludur. Etkinliğe kablolu internet bağlantısı ile katılmanız tavsiye edilir.
  • Destek olabilirsiniz: Katılımcıların kısa sürede bir araya gelebilmesi için, ücretsiz tanıtım hizmetimizi, NLP, kişisel gelişim, profesyonel iletişim, pratik psikolojik veya benzer insan mühendisliği konuları ile ilgilenen arkadaşınızla paylaşmak isteyebilirsiniz. Ücretsiz NLP eğitimi katılımcı yorumları.

NLP Academy Turkey

NLPAT Fotoğraf Arşivi

NLP Eğitim Fotoğrafları

Türkiye'nin farklı bölgelerinde düzenlenen NLP eğitimlerinden fotoğraf karelerini, NLP Foto Galeri bölümüzde bulabilirsiniz.

Ankara NLP eğitimi, İstanbul NLP eğitimi, İzmir NLP eğitimi,  Antalya NLP eğitimi, Bursa NLP eğitimi, Kıbrıs NLP eğitimi fotoğrafları.

Kurumsal NLP gelişim eğitimleri fotoğraflar.

NLP Academy Turkey Posterleri...

NLP Academy Turkey

Bestekar Cad 82 / Ankara

Yakında yeni merkezimizde...

Site Kullanım Koşulları

NLPAT İletişim

WhatsApp: Mesaj yaz

İletişim Formu: Mesaj yaz

Sizi Arayalım