NLP Eğitim Programı

Kayıt Koşulları

NLP Practitioner (1.Seviye)

Kayıt / Katılım Koşulları

NLP Uygulayıcı Eğitimi Katılım Şartları

 1. Bu eğitim programına katılım, NLP konusunda herhangi bir ön bilginizin olmasını gerektirmez. Sertifika eğitimlerimize katılım için, uygulamalı ders içeriklerini takip edebilecek temel ruhsal ve bedensel sağlığın yerinde olması koşulu vardır. Eğitim, katılımcıların herhangi bir psikolojik rahatsızlığının olmadığını kabul eder. NLP sertifika eğitim programları tıbbi ya da psikolojik terapi yerine geçmez. Psikolojik veya fizyolojik rahatsızlıklarınız için lütfen önce hekiminize başvurunuz. Duyusal bir engeli olan katılımcıların kayıt öncesinde eğitim koordinasyonu ile görüşmeleri gerekmektedir.
 2. Katılımcılar 20 yaşını doldurmuş, en az ön lisans veya dengi eğitim kurumundan mezun veya yüksek öğrenimine devam ediyor ve herhangi bir yasa dışı örgüt ya da tarikat üyesi olmadıklarını teyit ederler.
 3. Dikkat: Bu eğitime online katılma seçeneğiniz bulunur. Programa online katılabilmek için hızlı bir internet bağlantısı, güçlü donanıma sahip tercihen masaüstü veya dizüstü bilgisayar ve web kamerasına ihtiyaç duyulur. Tüm katılımcıların yanlarında mobil bir telefon bulundurmaları ve eğitim süresince web kameralarını açık bulundurmaları gereklidir.
 4. Uluslararası NLP eğitim standartları gereğince katılımcıların başarılı mezuniyet için eğitime en az %80 oranında katılmış olma ve başarıyla tamamlama sorumlulukları vardır. Katılımcının başarılı mezuniyeti, eğitim sonunda yapılacak performans değerlendirmesinden başarıyla geçmesini gerektirir. Performans değerlendirmesi program yetkilisi tarafından yazılı, sözlü, proje sunumu veya test şekilde yapılır. Mezuniyet sertifikaları performans değerlendirmesinde başarılı olan katılımcılara verilir.
 5. NLPAT yukarıda adı geçen programı, belirtilen yer, tarih ve diğer koşullar altında vermeyi taahhüt eder. NLPAT, aynı şehir sınırları içerisinde programın düzenlendiği yeri ve tarihleri değiştirme hakkını saklı tutar.
 6. Mücbir sebeplerden dolayı programın iptal edilmesi durumunda, hizmeti verilemeyen ücretler iade edilir. Katılımcıların program tarihinden, 3 veya daha az gün önce yaptıkları iptallerde, yatırılan ücret %50 kesintiye uğrar.
 7. Taahhütlü programlarımızda, eğitim programının başlangıç tarihinden itibaren programa yeni katılımcılar kabul edilmediğinden, bir araya gelen grubun, eğitimin son gününe kadar bütünlüğünü korunması, uygulamalı eğitim düzeni ve grup dinamiğinin verimliliği açısından önemlidir. Programın sürdürülebilirliği nedeniyle taahhütlü (ön kayıt formu üzerinde programın tamamına katılacağını beyan eden) program katılımcılarının eğitimin sonuna programa aktif katılım sağlamaları ve program bitimine kadar belirtilmiş olan katılım ücretinin tamamını ödemekle yükümlüdür. Site üzerinde belirtilen tüm ücretler %18 KDV hariç rakamlardır.
 8. Sınıf içi eğitim programının kaçırılan bölümleri, bir sonraki eğitim dönemi içerisinde ücret ödemeden tamamlanabilir.
 9. Online eğitim programının kaçırılan bölümleri 24 saat boyunca tekrar bulut ortamından izlenebilir.
 10. Eğitime kayıt yaptıran tüm katılımcılar, öğrenecekleri NLP metodolojisini, mesleklerinde veya özel hayatlarında kullanırken, bulundukları ülkenin yasalarına ve mesleklerinin öngördüğü profesyonel, bilimsel ve etik standartlara bağlı kalacaklarını baştan kabul etmiş olurlar. Site ve hizmet kullanım koşullarımız hakkındaki diğer bilgiler için: "NLPAT - Site kullanım koşullarımız" sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

NLP Master Practitioner (2.Seviye)

Kayıt / Katılım Koşulları

NLP Uzman Uygulayıcı Eğitimi Katılım Şartları

 1. NLP Master Practitioner eğitimine katılmak NLPAT, IN, DVNLP, ECNLP, IANLP, ANLP, INLPTA veya diğer uluslararası standartlarda düzenlenmiş bir NLP Practitioner eğitiminden mezun olmayı gerektirir. Lütfen sertifikanızın görüntüsünü bize ulaştırınız. Uluslararası standartlar gözetilmeden düzenlenmiş veya online eğitim programlarından mezun olmuş katılımcı adayların başvuruları kabul edilmez.
 2. Tecrübelerimiz ne yazık ki, Türkiye'de düzenlenen NLP eğitimlerinin büyük bir çoğunluğunun, uluslararası NLP eğitim altında kaldığını göstermektedir.
 3. Uluslararası eğitim standartlarını karşılamayan bir NLP eğitiminden mezun iseniz eğitiminizi, hizmet aldığınız eski kurumunuzda sürdürmeyi seçebilir veya eğitiminizi uluslararası standartları karşılayan akredite bir eğitim enstitüsünde tekrar baştan almanızı öneririz. Uluslararası NLP Eğitim Standartları konusunda detaylı bilgi almak için buraya tıklayınız...
 4. Özel durumlarda, NLP Practitioner sertifikası olmayanlarda NLP Master Practitioner eğitimine katılarak eğitim içeriğinden faydalanabilirler, fakat kendilerine Master Practitioner Sertifikası verilmez. Bu özel durum için kayıt öncesi programdan sorumlu eğitmen ile ön görüşme gereklidir.
 5. Sertifika eğitimlerimize katılım için, uygulamalı ders içeriklerini takip edebilecek temel ruhsal ve bedensel sağlığın yerinde olması koşulu vardır. Eğitim, katılımcıların herhangi bir psikolojik rahatsızlığının olmadığını kabul eder. NLP sertifika eğitim programları tıbbi ya da psikolojik terapi yerine geçmez. Psikolojik veya fizyolojik rahatsızlıklarınız için lütfen önce hekiminize başvurunuz. Duyusal bir engeli olan katılımcıların kayıt öncesinde eğitim koordinasyonu ile görüşmeleri gerekmektedir.
 6. Katılımcılar 22 yaşını doldurmuş, en az lisans veya dengi eğitim kurumundan mezun veya yüksek öğrenimine devam ediyor ve herhangi bir yasa dışı örgüt ya da tarikat üyesi olmadıklarını teyit ederler.
 7. Uluslararası NLP eğitim standartları gereğince katılımcıların başarılı mezuniyet için eğitime en az %80 oranında katılmış olma sorumlulukları vardır. Kaçırılan eğitim bölümleri ,aynı şehirde bir sonraki dönem eğitim programında ücret ödemeden tekrarlanabilir.
 8. Uzmanlaşma sürecindeki katılımcılar, eğitmenleri ile birlikte kararlaştırmış oldukları bir proje tez çalışması yürüterek öğrenmiş olduklarını sahada uygulayabiliyor olduklarını ortaya koyarlar. Pratik ve teorik yeterlilik sınaması yerine geçen proje bitirme ödevini eğitim başlangıç tarihinden sonra en geç bir sene içerisinde başarıyla teslim eden katılımcılar, NLP Master Practitioner eğitiminden mezun olup sertifika almaya hak kazanırlar.
 9. Eğitime kayıt yaptıran tüm katılımcılar, öğrenecekleri NLP metodolojisini, mesleklerinde veya özel hayatlarında kullanırken, uygulama yapmış oldukları ülkenin yasalarına bağlı kalacaklarına, NLP öğretisini, icra etmiş oldukları mesleklerinin öngördüğü profesyonel, bilimsel ve etik standartları gözeteceklerini baştan kabul etmiş olurlar.
 10. Sınıf içi eğitim programının kaçırılan bölümleri, bir sonraki eğitim dönemi içerisinde ücret ödemeden tamamlanabilir.
 11. Online eğitim programının kaçırılan bölümleri 24 saat boyunca tekrar bulut ortamından izlenebilir.
 12. Eğitim programlarımızda kontenjan sınırlaması olup, yapılacak olan ön kayıt, arzu edilen eğitim döneminde veya eğitim grubunda yer ayırmayı garanti edemez. Talep yoğunluğunda, bir önceki kurdan yüksek başarıyla mezun olmuş NLPAT mezunlarına öncelik tanınır. Sitede belirtilen ücretler %18 KDV hariç rakamlardır.
 13. Site ve hizmet kullanım koşullarımız hakkındaki diğer bilgiler için: "NLPAT - Site kullanım koşullarımız" sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

NLP Trainer (3.Seviye)

Kayıt / Katılım Koşulları

NLP Eğitimcinin Eğitimi Katılım Şartları

 1. NLP Trainer eğitimine katılmak NLPAT, IN, DVNLP, ECNLP, IANLP, ANLP, INLPTA veya diğer uluslararası standartlarda düzenlenmiş bir NLP Master Practitioner eğitiminden mezun olmayı gerektirir. Lütfen sertifikanızın görüntüsünü bize ulaştırınız.
 2. Uluslararası standartlar gözetilmeden düzenlenmiş eğitim programlarından mezun olmuş katılımcı adayların başvuruları kabul edilmez.
 3. Tecrübelerimiz ne yazık ki, Türkiye'de düzenlenen NLP eğitimlerinin büyük bir çoğunluğunun, uluslararası NLP eğitim standartlarının çok altında kaldığını göstermektedir. Uluslararası eğitim standartlarını karşılamayan bir NLP eğitiminden mezun iseniz eğitiminizi, hizmet aldığınız eski kurumunuzda sürdürmeyi seçebilir veya eğitiminizi uluslararası standartları karşılayan akredite bir eğitim enstitüsünde tekrar baştan almanızı öneririz. Uluslararası NLP Eğitim Standartları konusunda detaylı bilgi almak için buraya tıklayınız...
 4. Özel durumlarda, NLP Master Practitioner sertifikası olmayanlarda NLP Trainer eğitimine katılarak eğitim içeriğinden faydalanabilirler, fakat kendilerine eğitim sonunda NLP Trainer Sertifikası verilmez. Bu özel durum için kayıt öncesi eğitmenlerimizle ön görüşme gereklidir.
 5. Kişinin resmi NLP Practitioner eğitim başlangıç tarihi ile Trainer eğitim başlangıç tarihi arasında NLP uygulayıcısı olarak en az iki senelik tecrübenin bulunuyor olması koşulu vardır. Lütfen sertifikalarınızın fotokopisini bize ulaştırınız.
 6. NLP sertifika eğitimlerimize katılım için, uygulamalı ders içeriklerini takip edebilecek temel ruhsal ve bedensel sağlığın yerinde olması koşulu vardır. Eğitim, katılımcıların herhangi bir psikolojik rahatsızlığının olmadığını kabul eder. NLP sertifika eğitim programları tıbbi ya da psikolojik terapi yerine geçmez. Psikolojik veya fizyolojik rahatsızlıklarınız için lütfen önce hekiminize başvurunuz. Duyusal bir engeli olan katılımcıların kayıt öncesinde eğitim koordinasyonu ile görüşmeleri gerekmektedir.
 7. Katılımcılar 26 yaşını doldurmuş, en az lisans veya dengi eğitim kurumundan mezun veya yüksek öğrenimine devam ediyor ve herhangi bir yasa dışı örgüt ya da tarikat üyesi olmadıklarını teyit ederler.
 8. Uluslararası NLP eğitim standartları gereğince katılımcıların başarılı mezuniyet için sınıf içi örgün eğitime en az %80 oranında katılmış olma sorumlulukları vardır. Kaçırılan eğitim bölümleri, aynı şehirde bir sonraki dönem eğitim programında ücret ödemeden tekrarlanabilir.
 9. Uygulamalı Performans Değerlendirmesi: Katılımcılar en az 12 kişiden oluşan kalifiye bir grup karşısında her biri en az 20 dakika sürecek olan üç sunum gerçekleştirir. Seminer konularının taslağı sunumdan en az bir gün önce yetkili eğitmene iletilir. Video çekimlerinin incelenmesi sonrasında katılımcılar grup ve eğitmenlerden detaylı geri bildirim alır.
 10. NLP eğitmenlerinin yeterli düzeydeki NLP bilgi ve beceri standartlarını güvence altına almak için her katılımcı yazılı performans değerlendirmesinden geçer. Yazılı sınav, NLP Trainer eğitimine katılanların teorik NLP bilgisinin göstergesidir. Pratik ve teorik yeterlilik sınamasından, eğitim başlangıç tarihinden sonra, başarıyla geçen katılımcılar, NLP Trainer eğitiminden mezun olup sertifika almaya hak kazanırlar. Sınav kağıtları en az üç sene arşivlenir. Bu süre içerisinde NLPAT ve bağlı bulunduğu uluslararası NLP organizasyonları, kalite standartlarının korunması maksadı ile arşivleri denetleme hakkına sahiptir.
 11. NLP eğitmenlik mesleğinde başarılı olabilmek için kişilerin, kendileriyle ve yapmış oldukları iş ile uyum içerisinde olmaları önemlidir. Tüm katılımcılar, bireysel olarak gelişime ihtiyaç duydukları konular üzerinde grup içerisinde veya kişisel olarak en az 15 saatlik harici süpervizyon, terapi veya koçluk desteği alır.
 12. Eğitime kayıt yaptıran tüm katılımcılar, öğrenecekleri NLP metodolojisini, mesleklerinde veya özel hayatlarında kullanırken, uygulama yapmış oldukları ülkenin yasalarına bağlı kalacaklarına, NLP öğretisini, icra etmiş oldukları mesleklerinin öngördüğü profesyonel, bilimsel ve etik standartları gözeteceklerini baştan kabul etmiş olurlar. Sitede belirtilen ücretler %18 KDV hariç rakamlardır.

NLP Eğitim Fotoğrafları

Türkiye'nin farklı bölgelerinde düzenlenen NLP eğitimlerinden fotoğraf karelerini, NLP Foto Galeri bölümüzde bulabilirsiniz.

Ankara NLP eğitimi, İstanbul NLP eğitimi, İzmir NLP eğitimi,  Antalya NLP eğitimi, Bursa NLP eğitimi, Kıbrıs NLP eğitimi fotoğrafları.

Kurumsal NLP gelişim eğitimleri fotoğraflar.

NLP Academy Turkey Posterleri...

Kayıt Koşulları Sayfa Özeti

NLP eğitimi için kayıt koşulları neler? Kimler nlp eğitimine katılmalı? NLP eğitiminin ücretleri neler? NLP eğitimi nasıl olmalı? NLP Practitioner, NLP Trainer, NLP Master eğitimleri. NLP uzmanlık eğitimi katılım koşulları. Kim nlp eğitimi almalı?