NLP Haberleri

NLP dünyasından haberler...

  • Dünya'dan NLP haberleri.
  • Türkiye'den NLP haberleri.

Türkiye'den NLP Haber

Meslek Yeterlilik Kurumu NLP Eğitimi
Meslek Yeterlilik Kurumu NLP Giriş Eğitimi

2006 yılında hizmet vermeye başlayan ve mesleklerin standartlarını tanımlamakla görevli T.C. Meslek Yeterlilik Kurumu çalışanları NLP Beyin Dili Programlaması eğitimi alarak temel NLP becerileri ile tanıştı...

Kurumsal NLP Eğitimi
Bakioğlu Holding İnsan Kaynaları NLP Eğitimi

Müşterileri kadar çalışanlarına da verdiği değer ile bilinen Bakioğlu Holding, birimlerine verdiği ileri düzey NLP eğitimleri ile, hedef odaklı süreç yönetimi, stratejik iletişim ve yönetim becerilerini en üst seviyeye taşımakta kararlı.

Kurumsal NLP Eğitimi
Zeren Holding NLP İnsan Mühendisliği Eğitimi

8 farklı şirket ve 200’ün üzerindeki ekibi ile birçok ülkede faaliyet gösteren Zeren Grubu, insan zihnin temel çalışma prensiplerini, etkili iletişimde ve insanı tanımada kullanılan güçlü NLP tekniklerini uygulamalı olarak öğrendiler.

Kurumsal NLP Eğitimi
Adeka İlaç Grubu NLP Becerileri Eğitimi

Takım ruhunun egemen olduğu çevik çalışma ortamları yaratmak, personelin iletişim ve yönetim becerilerini geliştirmek, satış ve müşteri memnuniyetini arttırmak için NLP bilgi ve metodolojisinden nasıl faydalanabileceklerini öğrendi.

Zeren Group NLP Eğitimi

Adeka İlaç NLP Eğitimi

Uluslararası akredite online NLP eğitimi!

Yoğun talep üzerinde Türkiye'nin en kapsamlı "NLP Uygulayıcısı Eğitimine" şimdi ev konforunda ONLINE katılabilirsiniz. Uluslararası eğitim müfredatı ile tam uyumlu, toplam 130 Saat (Hafta içi 50 oturum veya hafta sonu 27 oturum)

"Online NLP Practitoner" eğitim programımız, Uluslararası NLP Enstitüleri Birliği - IN" tarafından akredite edilen Türkiye'nin ilk ve tek NLP sertifika eğitim programıdır.

Koçluk NLP Teknikleri
Profesyonel koçlar için NLP teknikleri

Koçluk sadece güçlü sorular sormak değildir. Koç olarak oturumlarınızı başarıyla yönetebilmek için insan zihninin çalışma prensiplerini biliyor ve yönetebiliyor olmamız önemlidir. NLP size bu yönde ihtiyaç duyacağınız insanı tanıma, pratik psikoloji ve stratejik iletişim becerilerini kazandırır.

NLP tekniklerini öğrenmek isteyen fakat kapsamlı bir "NLP Uygulayıcı Sertifika Eğitimi" programı için vakit ayıramayan profesyoneller, sadece mesleki ilgi veya ihtiyaçları doğrultusunda, daha kısa süreler içerisinde konu temelli NLP eğitim modüllerimizden faydalanabiliyorlar

NLP ile insanları daha iyi anlayabilmeyi, etkili iletişim kurmayı ve hedefleriniz doğrultusunda daha başarılı sonuçlar almayı öğrenebilirsiniz.

Profesyonel koçlara yönelik araçlar seti ile duygu, düşünce ve davranışlar üzerinde, hedefleriniz doğrultusunda hızlı ve etkili dokunuşlar yapabilmenin püf noktalarını öğrenirsiniz. Her bir NLP modülü oturumlarınızı başarıyla yönetmenizi destekleyecek olan yeni beceriler kazandırmak için tasarlanmıştır.

Sosya Medya

Duyurularımızı takip edin...

Dünya'dan NLP Haber

Güncel Gelişmeler

İngiltere NLP Meslek Standartları Yayınlandı
İngiltere'de bir meslek

İngilterede  "NLP Uygulayıcılığı" hükümetin yayınladığı SOC 3224 [Counsellors]/99 kod numaralı meslek standardı ile resmi bir meslek statüsü kazandı. Türkiye MYK ya duyurulur :)

NLP Dünya Kongresi Paris 2020
Master Trainer buluşması

Uzman NLP Eğitmenlerini her sene buluşturan Uluslararası Paris NLP Kongresi bu sene pandemi nedeniyle online gerçekleştirildi. Türkiye'yi eğitmenimiz Taşkın Köksalan temsil etti. 

NLP ödülleri sahiplerini buldu
"NLP Ödülleri" dağıtıldı

Her sene, araştırma, eğitim, sağlık hizmetleri, kamu hizmetleri ve ömür boyu katkı gibi kategorilerde verilen NLP ödülleri sahiplerini buldu. 2021 finalistleri belli oldu...

Uluslararası NLP Konferansı 2021
Uluslararası Online NLP Konferansı

Dünyaca ünlü konuşmacıların katıldığı Uluslararası NLP Konferansı 01 - 02.06.2021 tarihleri arasında online gerçekleştirildi. Konferansa katılmak isteyen takipçilerimiz, enstitümüz üzerinden %10 indirimli katılım sağlayabilirler. (İndirim kodu talep et...)

Tıkla & Paylaş ;)

NLP Academy Turkey

NLP Eğitim & Araştırma Enstitüsü

Ofis Telefon:

0 (312) 468 00 77

İletişim Formu:

Mesaj Gönder

Haberleşmek kolay ;)

WhatsApp

Mesaj Gönder

Telegram

Mesaj Gönder

Ofis Cep

NLPAT Cep'i Ara

E-Posta:

bilgi@nlpat.com