NLP Haberler

NLP Dünyasındaki Gelişmeler

Türkiye'den NLP Haber

Kurum Çalışanları NLP Eğitimi Aldı

Küçük, orta ve büyük ölçekli kurumlar, takım ruhunun egemen olduğu çalışma ortamları yaratmak, personelin iletişim ve yönetim becerilerini geliştirmek, müşteri memnuniyetini arttırmak, yaratıcı problem çözme veya duygu yönetim becerilerini geliştirmek için NLP bilgi ve metodolojisinden yararlanıyor...

Meslek Yeterlilik Kurumu NLP Giriş Eğitimi

2006 yılında hizmet vermeye başlayan ve mesleklerin standartlarını tanımlamakla görevli T.C. Meslek Yeterlilik Kurumu çalışanları NLP Beyin Dili Programlaması eğitimi alarak temel NLP becerileri ile tanıştı...

Bakioğlu Holding İnsan Kaynaları NLP Eğitimi

Müşterileri kadar çalışanlarına da verdiği değer ile bilinen Bakioğlu Holding, kurumsal NLP eğitimleri ile, hedef odaklı süreç yönetimi, stratejik iletişim ve yönetim becerilerini en üst seviyeye taşımakta kararlı.

Adeka İlaç Grubu NLP Becerileri Eğitimi

Takım ruhunun egemen olduğu çevik çalışma ortamları yaratmak, personelin iletişim ve yönetim becerilerini geliştirmek, satış ve müşteri memnuniyetini arttırmak için NLP bilgi ve metodolojisinden nasıl faydalanabileceklerini öğrendi.

Zeren Holding NLP İnsan Mühendisliği Eğitimi

8 farklı şirket ve 200’ün üzerindeki ekibi ile birçok ülkede faaliyet gösteren Zeren Grubu, insan zihnin temel çalışma prensiplerini, etkili iletişimde ve insanı tanımada kullanılan güçlü NLP tekniklerini uygulamalı olarak öğrendiler.

Dünya'dan NLP Haberleri

İngiltere'de bir meslek

İngilterede "NLP Uygulayıcılığı" hükümetin yayınladığı SOC 3224 [Counsellors]/99 kod numaralı meslek standardı ile resmi bir meslek statüsü kazandı. Türkiye MYK ya duyurulur :)

Master Trainer buluşması

Uzman NLP Eğitmenlerini her sene buluşturan Uluslararası Paris NLP Kongresi geçen sene pandemi nedeniyle online gerçekleştirildi. Türkiye'yi eğitmenimiz Taşkın Köksalan temsil etti.

NLP Ödülleri sahiplerini buldu

Her sene, araştırma, eğitim, sağlık hizmetleri, kamu hizmetleri ve ömür boyu katkı gibi kategorilerde verilen NLP ödülleri sahiplerini buldu. 2023 finalistleri belli oldu...

Toplantı ve Organizasyonlar

Uluslararası NLP Kongeleri,

Dünyanın dört bir hanından NLP uygulayıcıları ve uzmanlar, alanda yaşanan gelişmeleri takip etmek, diğer uygulayıcılarla bağ kurmak ve paylaşmak için düzenli olarak bir araya geliyor. Bazı organizasyonlar Pandemi süreci ve sonrası dünyada yaşanan gelişmeler nedeniyle kongre organizasyonunu sanal ortamda online organize etme kararı aldı.

Avrupa Birliği NLP-Terapi Konferansı

Avrupa bölgesinde NLP araçları ile psikoterapi uygulayan klinik uzman ve hekimleri buluşturan kongre hakkında buradan daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.

NLP Enstitüleri Birliği IN Kongresi

Uluslararası NLP Enstitüleri Birliği IN tarafından düzenlenen ve Dünya üzerindeki NLP uzmanlarını bir araya getiren kongre online gerçekleştirildi.

Uluslararası NLP Masters Summit

Dünyanın farklı bölgelerinde faaliyet gösteren NLP uzmanlarının konuşmacı olacak katıldığı online toplantıya aşağıdaki linkten kayıt olabilirsiniz.

DVNLP Future Tools Kongresi

Almanya'nın Braunschweig eyaletinde "Duygular" temasıyla düzenlenen kongre, bir çok ülkeden NLP uzman ve uygulayıcısını katılımı ile gerçekleştirildi.

NLP Akademi Türkiye

NLP Haber Sayfa Özeti

Türkiye den NLP haberleri. NLP dünyasındaki gelişmeler. Uluslararası NLP kongreleri.  Kurumsal NLP eğitim fotoğrafları. Güncel NLP eğitim takvimi. NLP duyuruları. Ankara NLP eğitimi. NLP Akademi Türkiye buluşmaları. 

Takipte Kalın

NLP Academy Turkey

Çankaya - Ankara

Yakında yeni merkezimizde...

Site Kullanım Koşulları

NLPAT İletişim

WhatsApp: Mesaj yaz

İletişim Formu: Mesaj yaz

Telefon: +90 (544) 299 90 40