NLP Haberleri

NLP dünyasından haberler...

  • Dünya'dan NLP haberleri.
  • Türkiye'den NLP haberleri.

Dünya'dan NLP Haber

Güncel Gelişmeler

İngiltere NLP Meslek Standartları Yayınlandı
İngiltere'de bir meslek

İngilterede  "NLP Uygulayıcılığı" hükümetin yayınladığı SOC 3224 [Counsellors]/99 kod numaralı meslek standardı ile resmi bir meslek statüsü kazandı. Türkiye MYK duyrulur.

NLP Dünya Kongresi Paris 2020
Master Trainer buluşması

Uzman NLP Eğitmenlerini her sene buluşturan Uluslararası Paris NLP Kongresi bu sene pandemi nedeniyle online gerçekleştirildi. Türkiye'yi eğitmenimiz Taşkın Köksalan temsil etti. 

NLP ödülleri sahiplerini buldu
"NLP Ödülleri" dağıtıldı

Her sene, araştırma, eğitim, sağlık hizmetleri, kamu hizmetleri ve ömür boyu katkı gibi kategorilerde verilen NLP ödülleri sahiplerini buldu. 2021 finalistleri belli oldu...

Uluslararası NLP Konferansı 2021
Uluslararası Online NLP Konferansı

Dünyaca ünlü konuşmacıların katıldığı Uluslararası NLP Konferansı 01 - 02.06.2021 tarihleri arasında online gerçekleştirildi. Konferansa katılmak isteyen takipçilerimiz, enstitümüz üzerinden %10 indirimli katılım sağlayabilirler. (İndirim kodu talep et...)

Sosya Medya

Duyurularımızı takip edin...

Türkiye'den NLP Haber

Meslek Yeterlilik Kurumu NLP Eğitimi
Meslek Yeterlilik Kurumu NLP ile tanıştı

2006 yılında hizmet vermeye başlayan ve mesleklerin standartlarını tanımlamakla görevli T.C. Meslek Yeterlilik Kurumu çalışanları NLP Beyin Dili Programlaması eğitimi alarak NLP ile tanıştı...

Kurumsal NLP Eğitimi
İnsan odaklı kurum kültürü başarı getiriyor

Müşterileri kadar çalışanlarına da verdiği değer ile bilinen Bakioğlu Holding, birimlerine verdiği ileri düzey NLP eğitimleri ile, hedef odaklı süreç yönetimi, stratejik iletişim ve yönetim becerilerini en üst seviyeye taşımakta kararlı.

Koçluk NLP Teknikleri
Profesyonel koçlar için NLP teknikleri

Koçluk sadece güçlü sorular sormak değildir. Koç olarak oturumlarınızı başarıyla yönetebilmek için insan zihninin çalışma prensiplerini biliyor ve yönetebiliyor olmamız önemlidir. NLP size bu yönde ihtiyaç duyacağınız insanı tanıma, pratik psikoloji ve stratejik iletişim becerilerini kazandırır.

NLP tekniklerini öğrenmek isteyen fakat kapsamlı bir "NLP Uygulayıcı Sertifika Eğitimi" programı için vakit ayıramayan profesyoneller, sadece mesleki ilgi veya ihtiyaçları doğrultusunda, daha kısa süreler içerisinde konu temelli NLP eğitim modüllerimizden faydalanabiliyorlar

NLP ile insanları daha iyi anlayabilmeyi, etkili iletişim kurmayı ve hedefleriniz doğrultusunda daha başarılı sonuçlar almayı öğrenebilirsiniz.

Profesyonel koçlara yönelik araçlar seti ile duygu, düşünce ve davranışlar üzerinde, hedefleriniz doğrultusunda hızlı ve etkili dokunuşlar yapabilmenin püf noktalarını öğrenirsiniz. Her bir NLP modülü oturumlarınızı başarıyla yönetmenizi destekleyecek olan yeni beceriler kazandırmak için tasarlanmıştır.

Tıkla & Paylaş ;)

NLP Academy Turkey

NLP Eğitim & Araştırma Enstitüsü

Ofis Telefon:

0 (312) 468 00 77

İletişim Formu:

Mesaj Gönder

Haberleşmek kolay ;)

WhatsApp

Mesaj Gönder

Telegram

Mesaj Gönder

Ofis Cep

NLPAT Cep'i Ara

E-Posta:

bilgi@nlpat.com

NLPAT Ofis Adresi

NLP Academy Turkey
Remzi Oğuz Arık Mahallesi
Bestekar Caddesi 82 / 9
Çankaya - Ankara - TR

Bizi Takip Edin
NLPAT İletişim Seçenekleri