NLP Eğitim Ücretleri

Online / Sınıf İçi

Online NLP Eğitimi

Uzaktan NLP Eğitimi Ücretleri

Online NLP Practitioner

Normal: 18.000 TL

* İndirimli: 16.000TL !

Online NLP Master

Normal: 23.000 TL

* İndirimli: 20.000TL !

Online NLP Trainer

- - -

Online katılım seçeneği bulunmuyor

Sınıf İçi NLP Eğitimi

Yüz Yüze NLP Eğitimi Ücretleri

NLP Practitioner

Normal: 24.000 TL

Modüler katılım mümkün değil

NLP Master

Normal: 28.000 TL

Modüler katılım mümkün değil

NLP Trainer

33.600 TL

Modüler katılım mümkün değil

* Ücret İndirimleri

İndirimden Kimler Yararlanabilir?

  • Ön kayıt formunda, programının tamamına katılım niyetini bizimle baştan paylaşarak, ne istediğini bilen ve ortak bir amaç doğrultusunda bir araya gelerek, verimli eğitim grupları oluşabilmemize yardımcı olan katılımcılara, indirimli ücret ve taksitlendirme avantajı sunarak teşvik etmek istiyoruz.
  • Eğitim programının sadece bazı bölümlerinden "modüler" yararlanmak isteyen katılımcılar ödemelerini normal eğitim ücreti üzerinden ders öncesinde peşin olarak yaparak programa dahil olabilirler. Modüler eğitim katılımcılarından herhangi bir devam koşulu aranmaz. 

Dikkat:

Akredite Sertifika Eğitim Programlarımız katılımcıların uygulama becerisi geliştirmesi hedefleyen ve bu doğrultuda dünyanın en yüksek NLP eğitim standartlarına göre tasarlanmış olan, minimum 130 saat kapsamı bulunan uzun soluklu eğitim programlarıdır! "Bu eğitimde ne anlatılıyormuş, bir bakıp çıkarım..." anlayışına veya katılımcı profiline uygun değildir.  Yoğun uygulamalı eğitim programımızın verimliliği açısından, katılımcıların programa aktif katılım sağlamalarını ve eğitimin son gününe kadar grubun bütünlüğünü koruyabilmesini önemsiyoruz.

Dinamik Eğitim Planlaması

Sınıf İçi NLP Eğitimi Ne zaman Başlayacak?

Eğitim gruplarımızın hangi şehirde ve hangi tarihte açılacağı artık Yıllık Eğitim Planlaması yerine Dinamik Planlama ile ön kayıtların yoğunluğuna göre belirlenmektedir.

Sınıf içi eğitimlerin başlangıç tarihi, ilgili eğitim başlamadan bir ay önce, ilgili programa ön kaydı bulunan kişilere bildirilerek, kişilerin kayıt süreçlerini tamamlamaları istenmektedir.

Planlanan eğitim ve güncellemelerden sizi anında haberdar edebilmemiz için bir "Ön Kayıt & Bilgi Talep Formu" doldurarak programlarımızı erkenden planlayabilmemize yardımcı olabilirsiniz.

Dinamik planlama ile ideal katılımcı sayısı oluştuğu anda zaman kaybetmeden yola çıkıyoruz...

%100 Müşteri Memnuniyeti

Ücret İade Garantimiz

%100 Müşteri Memnuniyeti uygulamamız doğrultusunda, Türkiye sınırları içerisinde alabileceğiniz en kapsamlı NLP eğitim standardını size, en uygun ücrete sunmayı taahhüt ediyoruz!

Aynı koşullarda, daha uygun ücrete hizmet alımını belgelemeniz durumunda, ücret farkının tamamını size iade ediyoruz!

Mücbir sebeplerden dolayı programın iptal edilmesi durumunda, ödenmiş program ücretleri, kesinti olmadan %100 iade edilir. Katılımcıların program tarihinden, 3 veya daha az gün önce yaptıkları iptallerde, yatırılan ücret %50 kesintiye uğrar.

Site üzerinde belirtilen tüm ücretler %20 KDV hariç rakamlardır.

NLP eğitimi tanışma fırsatı. NLP eğitimi ne kadar? NLP Practitioner eğitim ücreti. NLP Master Practitioner eğitim ücreti. NLP seans ücreti. NLP Trainer eğitimi ücreti. Ücretlendirme ve indirim seçenekleri. NLP fiyatları. NLP Kursları kaç para? Ücret iade garantisi.