Hizmet Değişim Programı

NLPAT İnsan Kaynakları - Staj - İş Başvurusu

 • NLP Akademi Türkiye hakkında bilgi.
 • Hizmet Değişim Programı nedir?
 • Bu fikir nasıl doğdu?
 • Zaman Kredisi nasıl toplanıyor?
 • Katkı sağlayabileceğiniz uzmanlık alanları...
 • NLPat hakkında bilgi...

NLP Academy Turkey

İnsan Kaynakları

Hizmet Değişim Programı

Hizmet Değişim Programı Nedir?

NLPAT Hizmet Değişim Programı, para yerine, kişisel emeğin ve zamanın kullanıldığı, yetenek ve tecrübelerin paylaşıldığı bir çözüm ortaklığı uygulamamızdır.

Birbirimiz için zaman harcadığımızda, kendimizde bulunan bilgi, beceri, yetenek ve tecrübeleri başkaları ile paylaştığımızda, her iki tarafında kazanabileceğine, gönülden inanıyoruz!

Bu fikir nasıl doğdu?

Bazı önemli koşulları bir araya getirmekte zorlandığınız dönemleri düşünün, mesela öğrencilik yıllarını...
Kendinize ve geleceğinize yatırım yapma motivasyon ve enerjinizin yüksek olduğu...
Uzun soluklu bir eğitim programına ayırabilecek zamanınızın bol olduğu...
Ancak, yüksek düzeyde kalifiye bir eğitim programına katılabilecek paranızın olmadığı zamanlar...

Öğrencilik, sağlık sorunları, pandemi, işten ayrılma ve benzeri nedenlerden, yaşamımızın bazı dönemlerinde, kısa veya daha uzun süreli, maddi açıdan üretken olamayabiliriz... İste bu tür dönemlerde, NLP alanında uzmanlaşmak, yeni bir meslek öğrenmek veya sadece kişisel gelişimine yatırım yapmak isteyen kişilere, zamanlarını değerlendirebilecekleri bir FIRSAT! sunmak istedik.

Nasıl işliyor?

NLP Academy Turkey, bilimsel araştırma yapma, sosyal sorumluluk projelerine görev alma, yeni eğitim programları geliştirme, eğitim malzemesi hazırlama ve benzeri projeler yürütebilmek için belirli dönemlerde dışarıdan, uzmanlaşmış insan gücüne ve ekip çalışmasına ihtiyaç duymaktadır.

Serbest zaman dilimleri içerisinde, ofis içinde veya dışarıdan destek hizmet sağlamak suretiyle "Zaman Kredisi" biriktiren program katılımcıları, daha sonra, NLP eğitim ve danışmanlık sektöründe faaliyet gösteren firmamızdan, biriktirdikleri "Zaman Kredisi" ölçüsünde diledikleri hizmetlerden faydalanıyorlar.

Programa katılabilmek için lütfen bize kendinizi tanıtınız. Kısa bir yazı eşliğinde aşağıdaki soruları yanıtlayarak, neden sizi tercih etmemiz gerektiğini bize iletebilirsiniz.

Bize kim olduğunuzu, bugüne kadar neler yaptığınızı... Yetenekli olduğunuzu düşündüğünüz alanları veya severek yaptığınız işleri... Tecrübelerinizin veya uzmanlaştığınız alanların ne olduğunu... Boş zamanlarınızı, bize katkı sağlayabilecek, hangi faaliyetlerle değerlendirebileceğinizi... Toplayacağınız "Zaman Kredisi" karşılığında, bizden hangi hizmeti almak istediğinizi lütfen iletiniz...

Bireysel katkı sağlayarak "Zaman Kredisi" toplayabileceğiniz örnek alanlar...

 1. Sosyal medya yönetimi - Dijital pazarlama. Sosyal medya uygulamaları, içerik yönetimi ve temel grafik tasarım programları konusunda hakimiyet gerektirir.
 2. Eğitim, gelişim faaliyetleri. Alanında ders verebilecek düzeyde uzmanlaştığınız konu ve alanlar: Kişisel gelişim konuları, yabancı dil, müzik aletleri, sanatsal çalışmalar, spor, sağlık, kamera - çekim, her alanda danışmanlık ve süpervizyon çalışmaları... 
 3. Eğitim dokümanı geliştirme. Temel MS Office ve grafik programları konusunda tecrübe gerektirir. Çeviri yapabilecek düzeyde yabancı dil bilgisi tercih edilir. 
 4. Web sitesi ve programlama. En az bir programlama dili, web alanı veya yazılım konusunda hakimiyet gerektirir (SEO, html, css, php, mysql..., joomla, cms, moodle, bootstrap, multimedya programları, adobe programları...)
 5. Bilimsel Araştırma. Çeviri yapabilecek düzeyde yabancı dil bilgisi, eğitim veya davranış bilimleri alanında okuyor veya uzmanlaşmış olmak, akademik kariyer tercih edilir.
 6. Staj ve diğer alanlar? Psikoloji, PDR, Görsel İletişim Tasarımı ve benzeri bölüm öğrencileri staj sürecinde temel ofis çalışmalarımıza destek verebilir, "Zaman kredisi" biriktirerek NLP eğitimlerimizden faydalanabilirler.

Bizimle çalışmak ister misiniz?

NLP Academy Turkey bünyesinde görevli olarak, hizmet değişim programı veya dışardan bir çözüm ortaklığı çerçevesinde birbirimize yardımcı olabileceğimize inanıyorsan lütfen kendini tanıt. Ön görüşmeye davet edilmek için bilgi@nlpat.com mail adresine, kendini tanıtan bir yazı eşliğinde bizimle düşüncelerini paylaş... 

Bilgi ve tecrübe, paylaşıldıkça çoğalır...

NLP Academy Turkey hakkında bilgi al...

2005 yılında Taşkın Köksalan tarafından kurululan NLPAT, insan mühendisliği, stratejik iletişim becerileri ve başarılı olmada fark yaratan stratejilerin modellenmesi ve aktarılması konusunda uzmanlaşmış bir eğitim ve araştırma enstitüsüdür. NLP Academy Turkey, birey veya kurumları hedeflerine ulaştırmada, eğitim, koçluk ve danışmanlık desteği sağlar. NLPAT Türkiye genelinde uluslararası NLP eğitim standartları ile tam uyumlu profesyonel NLP uygulayıcıları yetiştirir. NLPAT hakkında detaylı bilgi tıklayınız: NLP Akademi Türkiye...

NLP Academy Turkey

NLP Eğitim & Araştırma Enstitüsü

Ofis Telefon:

0 (312) 468 00 77

İletişim Formu:

Mesaj Gönder

Haberleşmek kolay ;)

WhatsApp

Mesaj Gönder

Telegram

Mesaj Gönder

Ofis Cep

NLPat Cep'i Ara

E-Posta:

bilgi@nlpat.com

Yüksek Eğitim Standartlarımız

Dünya'nın en büyük NLP organizasyonları tarafından resmi olarak tanınıyoruz.

International Association of NLP Institutes
Uluslararası NLP Enstitüleri Birliği

Dünyanın en saygın NLP organizasyonlarından olan "International Association of NLP Institutes IN" Türkiye temsilcisiyiz. Enstitümüz IN tarafından akredite olmuştur.

European Association of NLP
Avrupa NLP Birliği

Enstitümüz, European Association of Neuro Linguistic Programming EANLP'nin resmi üyesidir. Mezun olan öğrencilerimizin sertifikalarının, Avrupa bölgesindeki tanınırlığını güvence altına alıyoruz.

European Community For NLP
Avrupa NLP Topluluğu

Enstitümüz, European Community For NLP (ECNLP) resmi üyesidir. Mezunlarımız, denklik sorunu yaşamadan, dünyanın başka bir bölgesinde eğitimlerine kaldıkları yerden devam edebiliyorlar.

World Hypnosis Organization
Dünya Hipnoz Organizasyonu

Enstitümüz "World Hypnosis Organization" - WHO resmi üyesi ve Türkiye temsilcisidir. NLP eğitimlerimiz, Hipnoz uygulayıcısı kariyeriniz için size resmi kredi puanı kazandırır.

International Association of Coaching Institutes
Uluslararası Koçluk Enstitüleri Birliği

Dünyanın en büyük koçluk organizasyonlarından olan "International Associations of Coaching Institutes" - ICI Türkiye temsilcisiyiz. NLP eğitimlerimizin her bir saati, koçluk kariyeriniz için size kredi puanı kazandırır.

Steinbeis Transfer Institut Berlin
Steinbeis Üniversitesi Transfer Enstitüsü

NLP eğitimlerini akademik düzeyde onaylatma imkanı bulunan mezunlarımız, eğitim seviyelerine göre 4 - 52 arası akademik ECTS Puanı (European Credit Transfer System) kazanarak kariyerlerine destek olabiliyorlar.

Forum Werteorientierung in der Weiterbildung 
Değer Temelli Gelişim Eğitimleri Forumu

İnsani değere odaklanarak geliştirilmiş olan eğitim programlarımızın yüksek eğitim ve kalite standardı, bağlı bulunduğumuz uluslararası organizasyonlar tarafından güvence altına alınır...

Deutscher Verband für NLP
Almanya NLP Birliği

Enstitümüz, Almanya 'nın en büyük NLP organizasyonu olan "Deutscher Verband für NLP" tarfından akredite edilmiştir. Eğitim içerik ve standartlarımız DVNLP müfredatı ile tam uyumludur.