NLPAT İnsan Kaynakları

Hizmet Değişim Programı

NLPAT Hizmet Değişim Programı Nedir?

NLPAT Hizmet Değişim Programı, para yerine, kişisel emeğin ve zamanın kullanıldığı, yetenek ve tecrübelerin paylaşıldığı bir çözüm ortaklığı uygulamamızdır.

Birbirimiz için zaman harcadığımızda, kendimizde bulunan bilgi, beceri, yetenek ve tecrübeleri başkaları ile paylaştığımızda, her iki tarafında kazanabileceğine, gönülden inanıyoruz!

Bu Fikir Nasıl Doğdu?

Bazı önemli koşulları bir araya getirmekte zorlandığınız dönemleri düşünün, mesela öğrencilik yıllarını... Kendinize ve geleceğinize yatırım yapma motivasyon ve enerjinizin yüksek olduğu... Uzun soluklu bir eğitim programına ayırabilecek zamanınızın bol olduğu... Ancak, yüksek düzeyde kalifiye bir eğitim programına katılabilecek paranızın olmadığı zamanlar...

Öğrencilik, sağlık sorunları, pandemi, işten ayrılma ve benzeri nedenlerden, yaşamımızın bazı dönemlerinde, kısa veya daha uzun süreli, maddi açıdan üretken olamayabiliriz... İste bu tür dönemlerde, NLP alanında uzmanlaşmak, yeni bir meslek öğrenmek veya sadece kişisel gelişimine yatırım yapmak isteyen kişilere, zamanlarını değerlendirebilecekleri bir FIRSAT! sunmak istedik.

Nasıl işliyor?

NLP Academy Turkey, bilimsel araştırma yapma, sosyal sorumluluk projelerine görev alma, yeni eğitim programları geliştirme, eğitim malzemesi hazırlama ve benzeri projeler yürütebilmek için belirli dönemlerde dışarıdan, uzmanlaşmış insan gücüne ve ekip çalışmasına ihtiyaç duymaktadır.

Serbest zaman dilimleri içerisinde, ofis içinde veya dışarıdan destek hizmet sağlamak suretiyle "Zaman Kredisi" biriktiren program katılımcıları, daha sonra, NLP eğitim ve danışmanlık sektöründe faaliyet gösteren firmamızdan, biriktirdikleri "Zaman Kredisi" ölçüsünde diledikleri hizmetlerden faydalanıyorlar.

Programa katılabilmek için lütfen bize kendinizi tanıtınız. Kısa bir yazı eşliğinde aşağıdaki soruları yanıtlayarak, neden sizi tercih etmemiz gerektiğini bize iletebilirsiniz.

Bize kim olduğunuzu, bugüne kadar neler yaptığınızı... Yetenekli olduğunuzu düşündüğünüz alanları veya severek yaptığınız işleri... Tecrübelerinizin veya uzmanlaştığınız alanların ne olduğunu... Boş zamanlarınızı, bize katkı sağlayabilecek, hangi faaliyetlerle değerlendirebileceğinizi... Toplayacağınız "Zaman Kredisi" karşılığında, bizden hangi hizmeti almak istediğinizi lütfen iletiniz...

"Zaman Kredisi" Toplayabileceğiniz Örnek Alanlar...

  1. Sosyal medya yönetimi - Dijital pazarlama. Sosyal medya uygulamaları, içerik yönetimi ve temel grafik tasarım programları konusunda hakimiyet gerektirir.
  2. Eğitim, gelişim faaliyetleri. Alanında ders verebilecek düzeyde uzmanlaştığınız konu ve alanlar: Kişisel gelişim konuları, yabancı dil, müzik aletleri, sanatsal çalışmalar, spor, sağlık, kamera - çekim, her alanda danışmanlık ve süpervizyon çalışmaları...
  3. Eğitim dokümanı geliştirme. Temel MS Office ve grafik programları konusunda tecrübe gerektirir. Çeviri yapabilecek düzeyde yabancı dil bilgisi tercih edilir.
  4. Web sitesi ve programlama. En az bir programlama dili, web alanı veya yazılım konusunda hakimiyet gerektirir (SEO, html, css, php, mysql..., joomla, cms, moodle, bootstrap, multimedya programları, adobe programları...)
  5. Bilimsel Araştırma. Çeviri yapabilecek düzeyde yabancı dil bilgisi, eğitim veya davranış bilimleri alanında okuyor veya uzmanlaşmış olmak, akademik kariyer tercih edilir.
  6. Staj ve diğer alanlar? Psikoloji, PDR, Görsel İletişim Tasarımı ve benzeri bölüm öğrencileri staj sürecinde temel ofis çalışmalarımıza destek verebilir, "Zaman kredisi" biriktirerek NLP eğitimlerimizden faydalanabilirler.

Bizimle Çalışmak İster Misin?

NLP Academy Turkey bünyesinde görevli olarak, hizmet değişim programı veya dışardan bir çözüm ortaklığı çerçevesinde birbirimize yardımcı olabileceğimize inanıyorsan lütfen kendini tanıt. Ön görüşmeye davet edilmek için bilgi@nlpat.com mail adresine, kendini tanıtan bir yazı eşliğinde bizimle düşüncelerini paylaş...
Bilgi ve tecrübe, paylaşıldıkça çoğalır... İletişim Kurmak için haberleşme formumuzu da kullanabilirsiniz...

NLP Akademi Türkiye

NLP Academy Turkey hakkında bilgi al...

2005 yılında Taşkın Köksalan tarafından kurululan NLPAT, insan mühendisliği, stratejik iletişim becerileri ve başarılı olmada fark yaratan stratejilerin modellenmesi ve aktarılması konusunda uzmanlaşmış bir eğitim ve araştırma enstitüsüdür. NLP Academy Turkey, birey veya kurumları hedeflerine ulaştırmada, eğitim, koçluk ve danışmanlık desteği sağlar. NLPAT Türkiye genelinde uluslararası NLP eğitim standartları ile tam uyumlu profesyonel NLP uygulayıcıları yetiştirir. NLPAT hakkında detaylı bilgi tıklayınız: NLP Akademi Türkiye...

NLPAT Hizmet Değişim Programı Sayfası Özeti:

NLPAT İnsan Kaynakları - Staj - İş Başvurusu. NLP Akademi Türkiye hakkında bilgi. Hizmet Değişim Programı nedir? Bu fikir nasıl doğdu? Zaman Kredisi nasıl toplanıyor? Katkı sağlayabileceğiniz uzmanlık alanları... NLPat hakkında bilgi...