Kahramanın Yolculuğu

NLP Deneyim Kampı

Nerede? Ne Zaman?

Pozitifköy, Mersin / Silifke
27.06.2024

Programın Kapsamı

3 gece konaklamalı, yoğun uygulamalı kişisel gelişim kampı, toplam 4 gün.

Program Ücreti

Normal: 13.000TL
Konaklama, Yemek, Uygulamalar Dahil

İndirim Seçenekleri

15 Hazirana kadar: 12.000TL
NLPAT Mezunları: 11.000TL

Cesaretin Var Mı?

Çağrıya Kulak Vermeye: Hayatta karşılaştığın zorluklar, belki de seni büyümeye çağırıyor olabilir. Bu zorluklara kulak verip, değişim ve gelişim yolunda cesur adımlar atmak istemez misin? Cesaretin var mı?

Eşiği Geçmeye: Hayatında yeni sonuçlar elde etmek için belki de alışılmışın dışına çıkma zamanı geldi. Düşünce ve davranışlarını değiştirmeye hazır mısın? Tecrübe ettiklerinden yararlanmak ve hayatında yeni bir sayfa açmak için harekete geçmeye hazır mısın? Cesaretin var mı?

Yeni Hedefler Belirlemeye: Dış koşulları kontrol edemeyebilirsin ancak onlara nasıl tepki vereceğin, hedeflerini gerçekleştirmek için harekete geçmek sana bağlı. Ne istediğine karar vermeye, konfor alanından çıkmaya ve hedeflerin için yeni adımlar atmaya var mısın? Cesaretin var mı?

Zorluklarla Meydan Okumaya: Hayatınla ilgili yaşadığın zorluklar, sen onlardan kaçınmaya çalıştıkça büyür veya şekil değiştirerek yeniden karşına çıkar. Onlarla yüzleşerek hem kendi gücünü keşfedebilir hem de onları dönüştürebilirsin. Hedeflerinin önündeki engelleri aşmak için iç dünyana yolculuk yapmaya ve gölge taraflarınla yüzleşmeye hazır mısın? Cesaretin var mı?

Kendi Hikayenin Kahramanı Olmaya: Kimse yardıma gelmeyecek! Gerçekten bir şeylerin değişmesi gerektiğine inanıyorsan, kendi hikayenin kahramanı olmaya davetlisin! İçsel kaynaklarını keşfetmek ve yeni bir başlangıç yapmak için adım at. Var mı cesaretin?

Doğa İçinde Tatil ve Kişisel Gelişim Serüveni 

Kahramanın Yolculuğu NLP Kampı Nedir?

Kahramanın Yolculuğu Kampı, hayatını gözden geçirmek, önceliklerini belirlemek, hedeflerine odaklanmak ve yaşadığın zorlukların üstesinden gelmeyi kolaylaştırmak için profesyonel NLP, Gestalt, Koçluk ve Outdoor araçlarından yararlanan benzersiz bir kişisel gelişim ve dönüşüm yolculuğudur.

NLP ve profesyonel koçluk araçlarının gücünü deneyimlemeye hazır ol!

Adım adım yönlendirileceğin beyin fırtınası seanslarında kendi özel konuların üzerinde düşünme fırsatı bulacak, yaşadığın zorlukların üstesinden gelmeni kolaylaştırabilecek farkındalıklar yaşayacak ve becerilerini geliştireceksin.

Kamp, istemediğin alışkanlıkları ve düşünce kalıplarını dönüştürmeye yönelik pratik egzersizler sunarak, içsel kaynaklarını ve davranışlarını hedeflerin yönünde geliştirmene yardımcı olmak için tasarlandı.

Neden Katılmalısın?

Az teori, bol deneyim: Bu program normalde 5 ay süren, 130 saatlik bir NLP uygulayıcı eğitiminin en sevilen tekniklerini, çok daha kısa bir süre içerisinde ve kamp ortamında bizzat deneyimleyebilmen için müthiş bir fırsat sunar. Üstelik NLP tekniklerin gücüne ikna olur ve sonrasında kapsamlı bir uygulayıcı eğitim programına katılmak istersen, %30 indirim fırsatından da yararlanabileceksin.

Ekran karşısında değil, doğanın içerisinde yaşayarak, deneyimleyerek, ilham ve cesaret veren açık alan uygulamaları eşliğinde, becerilerini geliştirmek ve hedeflerine odaklanmak için kendine özel zaman ayırmaya davetlisin!

Kamp programı, benzer bir gelişim yolculuğu içerisinde olan diğer katılımcılarla bir araya gelme, tanışma, paylaşma ve bağlantı kurma fırsatı da sunar. Kamp boyunca oluşturulan güçlü topluluk, kamp sonrasında dahi, gelişim sürecini desteklemeyi ve motive etmeyi amaçlamaktadır.

Sıra dışı bir tatil deneyimi, gelişim ve dönüşüm yolculuğu...
 > Uygulamalı NLP ve koçluk araçları, yaratıcı beyin fırtınası seansları
 > Deneyimsel outdoor ve bilinçli farkındalık uygulamaları
 > Doğa ile bütünleşme, dinlenme, ve keşif zamanları,
 > Modernize edilmiş otağlarda konaklama ve yöresel lezzetler...

Hedeflenen Kazanımlar

 1. Kamp kişisel veya profesyonel hedeflerinize odaklanma ve bunlara yönelik içsel kaynaklarınızı geliştirme fırsatı sunar,
 2. Hedefleriniz doğrultusunda ilerlemenizi kolaylaştıracak  stratejik düşünme, duygu kontrolü ve problem çözme becerilerinizi geliştirir,
 3. İhtiyaç duyduğunuz alanlarda kaygınızı kontrol etmeyi, özgüven ve cesaret dolu ruh hallerine geçiş yapmayı öğretir,
 4. Performansınızı düşüren sınırlayıcı düşünce ve inançlarınıza meydan okumayı ve dönüştürmeye yardımcı olur,
 5. İstenmeyen alışkanlıkların arkasında yatan dinamikleri daha iyi anlama ve inatçı davranış kalıplarını dönüştürmeye yardımcı olur,
 6. İlişkinizde yaşadığınız problemlerini analiz etmeyi ve yapıcı bir biçimde çözümleyebilmeniz için becerilerinizi geliştirir,
 7. Motivasyon eksikliğine ve tutarsız davranışlara yol açan içsel değer çatışmalarını çözümlemek için kolaylaştırıcı uygulamalar sunar,
 8. Yaşadığımız kişisel zorluklarla başa çıkabilmemize destek olabilecek güçlü teknik ve egzersizleri bizzat deneyimleme fırsatı sunar,
 9. Özel ve profesyonel yaşamda uygulanabilir pratik psikoloji ve iletişim becerilerini geliştirir,
 10. Kendisini geliştirmeyi amaç edinmiş, benzer ilgi alanları olan katılımcılarla tanışma, bağ kurma ve paylaşma imkanı sunar,
 11. Benzersiz bir doğa ve konaklama deneyimi, unutulmayacak tatil anısı ve içindeki kahramanı keşfetmeni sağlayacak bir kişisel gelişim yolculuğu sunar.

Eşiği Geçmeye Hazır Mısın?

Programa Kimler Katılmalı?

Değişim İsteyenler: Deneyim kampımız, hayatlarında bir şeylerin değişmesi gerektiğini hissedenler için ideal bir fırsattır. Üstesinden gelmek istediğiniz problemlerinizi beraberinizde getirin.

Keşfetmek İsteyenler: Kendilerini daha derinden anlamak, zihin becerilerini geliştirmek, içsel güçlerini ortaya çıkarmak ve büyümek isteyenler için uygun bir ortam sağlar.

Doğa Tutkunları: Doğayla bağlantı kurmayı sevenler için kamp alanı, şehir gürültüsünden uzak, açık havada aktif olarak zaman geçirme, kendini dinlenme ve yeni yerler keşfetme olanakları sağlar.

Profesyonel Koçlar: Koçluk yapanlar veya koçluk becerilerini geliştirmek isteyenler, katılımcıların kişisel gelişim yolculuğuna rehberlik eden ve onlara pratik araçlar sağlayan kamp programından fayda sağlayabilirler.

Davranış ve Eğitim Bilimi Uzmanları:  İnsan davranışlarını anlama ve değişim süreçlerini yönlendirme konusunda bilgi sahibi olanlar için kamp, pratik deneyimler ve bilimsel bilgiyi birleştiren bir ortam sunar.

Öğrenmeye Açık Olan Herkes: Yeni bakış açıları kazanmak, psikolojik bağışıklığını güçlendirmek, düşünsel esneklik geliştirmek ve yeni beceriler geliştirmek isteyenler için zengin bir öğrenme deneyimi sunar.

 • Tecrübeli veya Tecrübesiz:  Kampa daha önce hiç eğitim almamış kişiler veya sanal ortamda eğitimler alıp pratik yapma imkanı bulamamış kişiler katılabileceği gibi NLP, Koçluk, Psikolojik Danışmanlık veya Psikoterapi alanlarında faaliyet gösteren profesyonel uygulayıcılar da katılarak grup içerisinde tecrübelerini paylaşma, öğrendiklerini tekrar derinleştirme fırsatı buluyor. 

Kamp Nerede Organize Ediliyor?

Pozitifköy Hakkında

Mersin Silifke Çadırlı’da 2021 yılında kurulan POZİTİFKÖY, doğa ve çevre dostu örnek bir yaşam, öğrenme, dinlenme ve iyilik merkezidir.

“Türkiye’nin iyi his merkezi” POZİTİFKÖY, çevresi kızıl çam ormanlarıyla çevrili 9.000 metrekarelik bir alan üzerine kurulu; modernize edilmiş otağlardan (kıl çadır), taş, ahşap ve prefabrik yapı malzemelerinden oluşan ekolojik konaklama ve eğitim tesisidir.

POZİTİFKÖY’ün varlık nedeni; kişisel, kurumsal ve toplumsal gelişime / değişime katkı sağlamaktır. Bu kapsamda POZİTİFKÖY’de kamu ve özel sektör çalışanlarına yönelik performans geliştirme çalışmalarının yanı sıra çocuklar, gençler ve her yaştan yetişkinlere yönelik uygulamalı temel yaşam becerileri ve iyi his eğitimleri düzenlenir. Yaşama, topluma, aileye ve kişiye değer katacak alternatif tatil, eğlence, öğrenme, yaşam ve dönüşüm fırsatları sunulur.

Sırtını Toros dağlarına yaslamış, bağrını Akdeniz’e ve Göksu Deltası’na açmış Silifke Çadırlı Çemenler Mevkii’ndeki POZİTİFKÖY Kırsal Turizm ve Eğitim Merkezi aslında bir tersine göç hikayesidir. Bu dünyadaki 50 yılını çoktan tamamlamış, Silifke İmamuşaklı bir kız çocuğunun, yatırımcı Gülsüm Gülnaz (Şeker) Gültekin’in 40 yıl sonra doyduğu yerden doğduğu yere dönerek, oraya değer katma çabasının ürünüdür.

POZİTİFKÖY, Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti eş finansmanı ile oluşturulan IPARD Programı kapsamında desteklenmiştir. Pozitif Çadırlı Yurt Kırsal Turizm Projesi, Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) Mersin İl Koordinatörlüğü ile imzalanan 18.12.2020 tarih ve 2-09-4-33-005 sayılı sözleşme uyarınca 2021 yılında hayata geçirilmiş ve 2022 yılı itibarı ile faaliyetlerine başlamıştır.

Pozitifköy'de Konaklama

Modernize edilmiş otağlarda konaklama ve benzersiz bir doğa deneyimine davetlisiniz. Yaşam boyu öğrenmeyi amaç edinmiş, Türkiye'nin dört bir yanından gelen diğer katılımcılarla tanışmak, bağ kurmak ve profesyonel uygulamalar eşliğinde beyin fırtınası oturumlarına katılarak öz kaynaklarınızı keşfetme ve becerilerinizi geliştirme fırsatı.

Pozitifköy Resim Galerisi

Gezinmek için kaydırın...

Tecrübemize Güvenebilirsiniz

Başlangıç: 27.06.2024

Program 27.06.2024 Perşembe günü saat 14.00 de odalara yerleşme ile başlar.
30.06.2024 Pazar günü 12.30 da odalardan çıkış sonrası serbest zaman ile sonlanır.

Program Yönetimi: Taşkın Köksalan

Programlarımız sadece uluslararası akreditasyona sahip, yetkili NLP uzmanları ve alanında uzman konuk eğitmenler tarafından verilmektedir.

Alanında yüksek tahsil görmüş eğitmenlerimiz sizi ihtiyacınız olan pratik ve teorik bilgi ile donatırken, merak ettiğiniz soruların açıkta kalmamasına özen gösterir. Programdan sorumlu eğitmeniniz: Taşkın Köksalan (NLP Master Trainer IN, ICI)

Kayıt Koşulları ve Diğer Sorular

Sık Sorulan Sorular 

> Pozitifköy'in çevre koşulları ve konaklama için kullanılan alanlar hakkında fikir sahibi olmak için yukarıdaki video veya resim galerisindeki resimlere göz atabilirsiniz.

> Otağda kullanmak isteyebileceğiniz bir ev terliği,
> Güneşli havalar için güneş kremi ve gözlük,
> Rahat giyecekler, spor ayakkabı,
> Fırsat olduğunda deniz kenarına kaçamak yapmak isteyenler mayo getirebilirler.

> Programa 3 x sabah kahvaltısı, çay ikramları, 3 öğlen atıştırmalığı, 3 akşam yemeği, 3 gece konaklama dahildir.
> Grup oturumlarına katılmak ve ihtiyaç duyulan malzemeler dahildir.
> Kahve, soğuk meşrubat veya alakart menü seçenekleri ücrete dahil değildir.
> Ulaşım masrafları ücrete dahil değildir.
> Site üzerinde belirtilen tüm ücretler KDV hariçtir.

> Buradan yapabileceğiniz Ön Kayıt sonrasında yerinizin rezerve edilebilmesi için mail ile ödeme sürecine yönlendirilirsiniz.
> Ödeme girişi ile sonrasında sınırlı kontenjan üzerinde yeriniz ayrılmış olur. 
> Program başlamadan 4 gün öncesine kadar koşulsuz iptal ve ödemelerin %100 iadesi mümkün. 
> Programın başlamasına 3 veya daha az gün kala ödemelerin %90 iadesi yapılır.
> Program başladıktan sonra ücret iadesi mümkün değildir. 

Güncelleniyor...

> Adres: Çadırlı Bahçebaşı Küme Evler No: 10 Silifke / MERSİN
> Pozitifköy irtibat: +90 531 721 33 40, +90 324 606 01 40

Kişisel ve Mesleki Gelişimin için NLP

NLP Academy Turkey

Bestekar Cad 82 / Ankara

Yakında yeni merkezimizde...

Site Kullanım Koşulları

NLPAT İletişim

WhatsApp: Mesaj yaz

İletişim Formu: Mesaj yaz

Sizi Arayalım