Online NLP Practitioner

Uzaktan NLP Uygulayıcı, NLP Pratisyen Eğitimi...

 • NLP Uygulayıcısı eğitimi nedir?
 • NLP eğitimi ne işime yarar?
 • Kimler NLP eğitimi almalı?
 • NLP eğitimi katılım koşulları?
 • NLP eğitimini kim veriyor?
 • NLP eğitimi hangi şehirde?
 • NLP Practitioner içerikleri.
 • NLP eğitim ücretleri.
 • Sertifikaların geçerliliği.

Online NLP Sertifika Eğitimi

Uzaktan NLP Practitioner Eğitim Programı

Online NLP Practitioner eğitimi nedir?

Online NLP Practitioner Sertifika Eğitim Programı, üç ana basamaktan oluşan profesyonel NLP eğitiminin ilk ve temel aşamasıdır. Bu eğitim programı Türkiye 'de, "NLP Pratisyenlik" veya "NLP Uygulayıcısı" sertifika eğitimi olarak da tanınır.

Normal koşullarda yüz yüze eğitim formatında organize edilen akredite eğitim programımız, "Uluslararası NLP Enstitüleri Birliği - IN" in yayınlamış olduğu online eğitim yönergeleri doğrultusunda güncellenmiş olup, katılımcıların sınırlı bir süre programa uzaktan (online) katılabilmeleri kolaylığı sağlanmıştır. Dünya da uluslararası NLP eğitim standartlarını karşılayabilen sınırlı sayıda enstitüye verilen bu izin hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz: https://www.nlp-institutes.net/sources/commissions/commission-online-training

NLP konusunda yeni iseniz ve Türkiye'de uluslararası geçerli ve yüksek eğitim standartlarında uzaktan bir NLP eğitimi almaya karar verdiyseniz, "NLP Practitioner" yani "NLP Uygulayıcısı" eğitim programımıza katılarak, bizimle NLP dünyasını keşfetmeye başlayabilirsiniz. Tecrübemize güvenebilirsiniz!

Online NLP Practitioner eğitiminde, temel NLP bilgi ve teknikleri canlı ve uygulamalı biçimde verilir. Eğitimin hedefi, NLP tekniklerinin günlük ve profesyonel yaşam içindeki sorumlu ve yaratıcı kullanımını mümkün kılan teknik bilgi ve becerilerin gelişimini sağlamaktır.

Uluslararası NLP eğitim organizasyonları tarafından belirlenen online NLP eğitim müfredatları ile tam uyumlu olan "Online NLP Practitioner" eğitim programımız sanal sınıf ortamında gerçekleştiriliyor ve toplam 130 saatlik bir kapsamı bulunuyor.

NLP uygulayıcısı eğitim programımız size insan mühendisliğine dair uygulanabilir, katma değeri yüksek bilgi ve beceriler kazandıran, yaşayarak ve yaşatarak öğrenme süreçlerinin yer aldığı donanımlı bir kişisel ve mesleki gelişim programıdır.

NLP Practitioner Sertifika Eğitimi

Uzaktan NLP eğitim günleri ve saatleri

 • A GRUBU - (Hafta içi)
  Sadece hafta içi günleri: Pazartesi, Çarşamba ve Cuma günleri 20.15 - 22.45 saatleri arasında, sanal sınıfta ortamında canlı eğitim yapılır. (En az 50 oturum)
 • B GRUBU - (Hafta sonu)
  Cumartesi ve Pazar günleri 10.00 - 15.00 saatleri arasında sınıf içi eğitim programına uzaktan bağlantı yoluyla eşlik edilir. (26 oturum)
NLP Practitioner eğitimi ne işe yarar? Faydaları
Online NLP Practitioner eğitimi kazanımları

NLP eğitimi, yaşam becerilerinize ve hayatınıza yapacağınız bir yatırımdır. Yaşamınızın mimarı olma yolunda atacağınız önemli bir adımdır.

Uygulamalı NLP eğitim programlarımız, hayatın içerisinden konuların ele alındığı, kendimizi ve başka insanların doğasını keşfe çıktığımız, tüm yaşamınız boyunca yanınızdan ayırmak istemeyeceğiniz, sağlıklı, mutlu ve başarılı bir yaşam için ihtiyaç duyabileceğiniz faydalı bilgiler, pratik teknikler ve beceriler bütünüdür.

NLP eğitimimiz sizi, gerçek hayatta uygulanabilir pratik psikoloji ve iletişim becerileri ile donatan, kapsamlı bir kişisel ve profesyonel gelişim programıdır.

İşimizde ve özel yaşamımızda, arzu ettiğimiz sonuçlara ulaşabilmek için, insan zihninin çalışma prensiplerini biliyor olmamız ve insan ilişkilerini başarıyla yönetebiliyor olmamız çok önemlidir. Sürdürdüğümüz yaşamın kalitesi, kendimizi ve ilişkilerimizi ne kadar başarılı yönetebildiğimiz ile doğrudan ilişkilidir. NLP, beyininiz ve etkili iletişim için adeta "Pratik bir kullanma kılavuzu" niteliğindedir.

Hayatınızda veya işinizde insan potansiyeli ve iletişim süreçleri önemli rol oynuyorsa veya koçluk, terapi, eğitim, danışmanlık, yönetim, insan kaynakları, satış ve benzeri insan odaklı mesleki alanlarda bir kariyer hedefliyorsanız, NLP uygulayıcısı eğitiminde öğreneceklerinizden çok faydalanacaksınız.

NLP, insan mühendisliği araçları, etkili iletişim ve yüksek performans modelleme bilimidir. Zihinsel kaynaklarınızı etkin biçimde kullanmayı öğreten ve stratejik iletişim becerilerinizi geliştiren NLP, mesleğinizde ve özel hayatınızda, hedefleriniz doğrultusunda daha başarılı sonuçlar almanıza yardımcı olur.

Uzaktan NLP Uygulayıcısı sertifika eğitiminde,

 1. Başkalarıyla kurmuş olduğunuz iletişimi inanılmaz seviyede pekiştirmeyi öğreneceksiniz.
 2. İnsanlarla güvene dayalı, güçlü bağlarlar oluşturmanın püf noktalarını öğreneceksiniz.
 3. İnsanları etkileyerek, ikna ederek, profesyonelce arzu edilen sonuca yönlendirmeyi öğreneceksiniz.
 4. Özel ve profesyonel yaşamda uygulanabilir pratik psikoloji ve stratejik iletişim becerilerinizi geliştireceksiniz.
 5. Profesyonel araçlar yardımıyla hayatınıza, kişisel ve profesyonel hedeflerinize odaklanma ve üzerinde çalışma fırsatı bulacaksınız.
 6. Yaratıcılığınızı kullanma, hedef odaklı düşünme ve duygularınızı kontrol etme becerilerinizi geliştireceksiniz.
 7. Tutsak ruh hallerinden kurtulup saniyeler içerisinde özgüven, cesaret veya benzeri enerji dolu ruh hallerine geçiş yapmayı öğreneceksiniz.
 8. Performansınızı düşüren sınırlayıcı düşünce ve inançlarınıza meydan okumayı öğreneceksiniz.
 9. İstenmeyen alışkanlıkların arkasında yatan dinamikleri daha iyi anlayacak, davranış kalıplarını nasıl dönüştürebileceğinizi öğreneceksiniz.
 10. Kendinizin veya yardım ettiğiniz kişilerin ilişki problemlerini analiz etmeyi ve yapıcı bir biçimde çözümlemeyi öğreneceksiniz.
 11. Motivasyon eksikliğine ve tutarsız davranışlara yol açan içsel değer çatışmalarını çözümlemeyi öğreneceksiniz.
 12. Duyusal keskinliğinizi geliştirmeyi öğrenerek iletişim ve yaşam kalitenizi artırmayı öğreneceksiniz.
 13. Zihni çalıştıran, problem çözen, meydan okuyan, ilham veren güçlü sorular sormayı öğreneceksiniz.
 14. Farkındalık sağlayan, içsel arayışa yönlendiren, etkileyen veya yaratıcılığı teşvik eden iletişim tarzları arasında ustaca geçiş yapmayı öğreneceksiniz.
 15. Duygusal dayanıklılığınızı arttırarak, zorluklarla başa çıkma becerilerinizi ve esnekliğinizi geliştireceksiniz.
 16. İnsan zihninin temel çalışma prensiplerini, kendinizi ve başka insanları daha iyi tanıyacaksınız.

Kimlerin katılması önerilir?

NLP Practitioner Pratisyen eğitimi kime önerilir
Online NLP Practitioner Sertifika Eğitimi:

Geliştirmiş olduğu pratik yaşam becerileri nedeniyle, kişisel gelişimine önem veren herkes, NLP eğitim sisteminin birinci basamağı olan Practitioner programından yüksek düzeyde istifade edebilir.

Özel veya mesleki hedefleri doğrultusunda daha hızlı yol almak isteyen, zihinsel ve duygu hakimiyet becerilerini arttırmak isteyen, insan ilişkilerini daha başarılı yönetebilmek isteyen kişiler için NLP çok zengin bir araç kutusu.

İnsana değer veren, öğrenmeyi veya öğretmeyi seven, gelişmeyi veya başkalarını geliştirmeyi, yardım etmeyi seven herkes eğitim sürecinden faydalanabilir.

NLP size hemen hemen her meslekte, daha başarılı sonuçlar üretebilmeniz için kullanabileceğiniz güçlü araçlar öğretir. İşinizde insan potansiyeli ve iletişim süreçleri önemli rol oynuyorsa "NLP Practitioner", diğer adıyla "NLP Uygulayıcısı" eğitim programımıza mutlaka katılmanızı öneriyoruz.

Profesyonel koçlar, hekimler, eğitimciler, idareciler, konuşmacılar, diyetisyenler, psikologlar, psikoterapistler, insan kaynaklarında görev yapanlar, psikolojik danışmanlar, avukatlar, satıcılar, girişimciler, sanatçılar...

Kişisel ve mesleki gelişim üzerine okumak değil, YOL ALMAK ve YAŞAMAK isteyenlerin bu eğitim programından faydalanabileceğini düşünüyor ve katılmalarını öneriyoruz!

Eğitmen hakkında bilgi

NLP sertifika eğitimlerimiz, sadece uluslararası akreditasyona sahip, yetkili NLP uzmanları ve alanında uzman konuk eğitmenler tarafından verilmektedir.

NLP eğitim içerikleri

Online NLP eğitim programımızın eğitim müfredatı yüz yüze NLP eğitim müfredatı ile tam uyumludur ve uluslararası NLP organizasyonları tarafından akredite edilir.

Online NLP Practitioner katılım koşulları

DİKKAT: Bu eğitim programına sanal ortamda katılabilmek için hızlı bir internet bağlantısı bulunan, güçlü donanıma sahip tercihen masaüstü veya dizüstü bilgisayarına ve web kamerasına ihtiyaç duyulur. Tüm katılımcıların yanlarında mobil bir telefon bulundurmaları ve eğitim süresince web kameralarını açık bulundurmaları gereklidir. 

Bu eğitim programına katılım, NLP konusunda herhangi bir ön bilginizin olmasını gerektirmez.

Sertifika eğitimlerimize katılım için, uygulamalı ders içeriklerini takip edebilecek temel ruhsal ve bedensel sağlığın yerinde olması koşulu vardır. Eğitim, katılımcıların herhangi bir psikolojik rahatsızlığının olmadığını kabul eder. NLP sertifika eğitim programları tıbbi ya da psikolojik terapi yerine geçmez. Psikolojik veya fizyolojik rahatsızlıklarınız için lütfen önce hekiminize başvurunuz. Duyusal bir engeli olan katılımcıların kayıt öncesinde eğitim koordinasyonu ile görüşmeleri gerekmektedir.

Katılımcılar 20 yaşını doldurmuş, en az ön lisans veya dengi eğitim kurumundan mezun veya yüksek öğrenimine devam ediyor ve herhangi bir yasa dışı örgüt ya da tarikat üyesi olmadıklarını teyit ederler.

Kontenjan Sınırlaması: Sanal sınıf kontenjanlarımız kısıtlıdır! NLPAT vaktinde ön kayıt yapılması durumunda dahi ilgili eğitim programında her zaman yer ayırmayı garanti edemez.

Uluslararası NLP eğitim standartları gereğince katılımcıların başarılı mezuniyet için eğitime en az %80 oranında katılmış olma ve başarıyla tamamlama sorumlulukları vardır.

Eğitime kayıt yaptıran tüm katılımcılar, öğrenecekleri NLP metodolojisini, mesleklerinde veya özel hayatlarında kullanırken, bulundukları ülkenin yasalarına ve mesleklerinin öngördüğü profesyonel, bilimsel ve etik standartlara bağlı kalacaklarını baştan kabul etmiş olurlar. Genel site kullanım koşullarımız hakkında bilgi için: "NLPAT - Site kullanım koşullarımız"

NLP Eğitim Başlangıç Tarihleri

Online eğitim programımız salı, çarşamba ve perşembe günleri, alışkın olduğunuz ev konforunda, akşam saatlerinde organize edilir. Eğitim başlangıç tarihleri için tıklayınız...

NLP Eğitim Takvimi
nlp-uygulama-kampi

NLP uygulayıcıları Pozitifköy'de buluşuyor!

Arzu eden tüm program katılımcıları eğitim sonrası yüz yüze tanışmak, bağ kurmak, paylaşmak ve sanal ortamda öğrenilen NLP tekniklerini uygulayarak kendisini geliştirmek için Pozitifköy de düzenlenecek olan NLP uygulama kampına katılmaya davetli.

Online NLP Uygulayıcı Eğitimi

Sınıf içi eğitim süresi: 130 Saat
"Online NLP Uygulayıcı" eğitimi hakkında detaylı bilgi.

Standart Kayıt

 • Saat ücreti: 45 TL
 • ₺ 6.000
 • Uluslararası NLP eğitim müfredatı
 • ile tam uyumlu 132 saat
 • online eğitim.

Grup veya Öğrenci

 • Saat Ücreti: 38 TL
 • ₺ 5.000
 • En az 2 kişi birlikte kayıt  
 • veya 28 yaşını geçmemiş
 • öğrenciler için geçerlidir.

Pandemi Süreci İndirimi

 • Saat ücreti: 37 TL
 • ₺ 4.800
 • 1200 TL indirim fırsatı sınırlı bir süre,
 • pandemi sürecinde geçerlidir.
 • 5 taksit ödeme kolaylığı...

Ücretlendirme ve İndirim Seçenekleri

Pandemi sürecinde Online NLP uygulayıcı eğitimine ön kayıt yaptıranlar sınırlı bir süre 1200 TL indirim avantajından yararlanabilirler.

Ön kaydını, eğitim başlangıç tarihinden en az bir ay öncesinden onaylayarak, eğitim programlarımızı erkenden planlamamıza yardımcı olan katılımcı adaylarına çok özel bir "Erken Kayıt" indirim seçeneği sunuyoruz. (Bu uygulama pandemi süreci haricinde geçerlidir.)

Eğitim programlarımıza en az bir partneriniz ile birlikte kayıt yaptırmanız durumunda yine çok özel bir "Grup Kayıt" indirimi seçeneğinden faydalanabiliyorsunuz. (Bu uygulama pandemi süreci haricinde geçerlidir.)

Henüz gelir elde etmeyen, örgün eğitime devam eden lisans veya yüksek lisans öğrencisi arkadaşlarımızı da unutmadık. "Öğrenci Kayıt" indirim seçeneğinden faydalanabilirsiniz. Öğrenci indiriminden faydalanacak katılımcıların, öğrenci kimliklerinin bir kopyasını ibraz etmeleri istenir.

Derslere katılmasında ve grup dinamiğine engel teşkil etmeyecek durumda engelli arkadaşlarımız da özel "Öğrenci Kayıt" indiriminde faydalanabiliyorlar. Engelli katılımcılardan, programa kayıt yaptırmadan öncesi, durumlarını bildirmek üzere eğitmenimizle bir ön görüşme yapmaları için randevu talebinde bulunmaları gereklidir.

Dikkat: "Ön kayıt" eğitim programlarımız için yer ayırmaz veya kesin kayıt yerine geçmez. Ön Kayıt yeni dönem eğitimlerimizin planlanması, indirim seçeneklerinden faydalanabilmeniz ve program başlangıç tarihi yaklaştığında, sizinle irtibat kurarak hatırlatmada bulunabilmemiz amaçlıdır. "Kesin kayıt" öncesi tarafınıza dönülerek onayınız alınacaktır. Site üzerinde belirtilen tüm ücretler %18 yasal KDV ve vergi mükellefleri için %20 oranında stopaj hariç rakamlardır. 

Ücret İade Garantimiz

%100 Müşteri Memnuniyeti uygulamamız doğrultusunda, Türkiye sınırları içerisinde alabileceğiniz en kapsamlı NLP eğitim standardını size, en uygun ücrete sunmayı taahhüt ediyoruz! Aynı koşullarda, daha uygun ücrete hizmet alımını belgelemeniz durumunda, ücret farkının tamamını size iade ediyoruz!  Bu uygulama sadece "Erken Kayıt" , "Grup Kayıt", "Öğrenci Kayıt" veya "Pandemi" indiriminden faydalanılabilmesi durumunda geçerlidir.

NLP Eğitim Ücretleri

NLP Academy Turkey

NLP Eğitim & Araştırma Enstitüsü

Ofis Telefon:

0 (312) 468 00 77

İletişim Formu:

Mesaj Gönder

Haberleşmek kolay ;)

WhatsApp

Mesaj Gönder

Telegram

Mesaj Gönder

Ofis Cep

NLPat Cep'i Ara

E-Posta:

bilgi@nlpat.com

Yüksek Eğitim Standartları

Dünya'nın en büyük NLP organizasyonları tarafından resmi olarak tanınıyoruz.

International Association of NLP Institutes
Uluslararası NLP Enstitüleri Birliği

Dünyanın en saygın NLP organizasyonlarından olan "International Association of NLP Institutes IN" Türkiye temsilcisiyiz. Enstitümüz IN tarafından akredite olmuştur.

European Association of NLP
Avrupa NLP Birliği

Enstitümüz, European Association of Neuro Linguistic Programming EANLP'nin resmi üyesidir. Mezun olan öğrencilerimizin sertifikalarının, Avrupa bölgesindeki tanınırlığını güvence altına alıyoruz.

European Community For NLP
Avrupa NLP Topluluğu

Enstitümüz, European Community For NLP (ECNLP) resmi üyesidir. Mezunlarımız, denklik sorunu yaşamadan, dünyanın başka bir bölgesinde eğitimlerine kaldıkları yerden devam edebiliyorlar.

World Hypnosis Organization
Dünya Hipnoz Organizasyonu

Enstitümüz "World Hypnosis Organization" - WHO resmi üyesi ve Türkiye temsilcisidir. NLP eğitimlerimiz, Hipnoz uygulayıcısı kariyeriniz için size resmi kredi puanı kazandırır.

International Association of Coaching Institutes
Uluslararası Koçluk Enstitüleri Birliği

Dünyanın en büyük koçluk organizasyonlarından olan "International Associations of Coaching Institutes" - ICI Türkiye temsilcisiyiz. NLP eğitimlerimizin her bir saati, koçluk kariyeriniz için size kredi puanı kazandırır.

Steinbeis Transfer Institut Berlin
Steinbeis Üniversitesi Transfer Enstitüsü

NLP eğitimlerini akademik düzeyde onaylatma imkanı bulunan mezunlarımız, eğitim seviyelerine göre 4 - 52 arası akademik ECTS Puanı (European Credit Transfer System) kazanarak kariyerlerine destek olabiliyorlar.

Forum Werteorientierung in der Weiterbildung 
Değer Temelli Gelişim Eğitimleri Forumu

İnsani değere odaklanarak geliştirilmiş olan eğitim programlarımızın yüksek eğitim ve kalite standardı, bağlı bulunduğumuz uluslararası organizasyonlar tarafından güvence altına alınır...

Deutscher Verband für NLP
Almanya NLP Birliği

Enstitümüz, Almanya 'nın en büyük NLP organizasyonu olan "Deutscher Verband für NLP" tarfından akredite edilmiştir. Eğitim içerik ve standartlarımız DVNLP müfredatı ile tam uyumludur.